Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
049a
    (2015-04-18 15:00:24)

***NUOTRAUKŲ IR PAVEIKSLIUKŲ NĖRA, BET UŽTAT PILNA GRAMATINIŲ IR SKYRYBOS KLAIDŲ***

Sveikučiai į sveikatą,

šimtas metrų nerašiau, nes nieko tokio įdomaus mano gyvenime nebevyksta, bet atsiradus valndai tuščio laiko sugalvojau trumpai aprašyt savo netrumpą kelią po ligonines ir poliklinikas siekiant gauti 049a formą. Gal kada nors sugalvosiu pasiimt pystiką, tai nereikės eit po tuos daktarus.

Pradžia prasidėjo nuo internetinių paieškų kur man kreiptis ir ko gali man reikėt. Neužbėginėsiu įvykiams už akių ir stengsiuos nevaizduot savęs, kaip ką nors išmanančio - todėl nenustebkit, kad kartais mano klausiami klausimai bus absurdiški. Grįžtam prie google rezultatų. Pasisekė susirast, kad reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją ir reikia turėt pažymą iš narkologo, kad esu laisvas ir nepriklausomas (dėl nepriklausomybės gali daug kam kilt klausimų, bet aš turiu pažymą, kad nesigyčiau, tai aukščiausios institucijos supranta, kaip neturėjimą priklausomybės. ON YOUR FACE). Šitą pažymą reikėjo pasiimt gerosios vilties gatvėj. Užtrukau gal penkias minutes ir sumokėjau litą penkiolika eurų. (1,15EUR). Išvažiavau su gana dideliu džiaugsmu ir sakau "oho kaip čia operatyviai visi dirba". Tada pasiskambinau savo šeimos gydytojui ir sakau noriu pystiko, reik pažymos. Jis sakė ok, prilėk. Kitą rytą prilėkiau, nes viskas pilaitėj, netoli namų - gavau pažymą, kad nesigydžiau pas psichiatrą. Dar eurą pem sumokėjau. Bet aš nesenai buvau pakeitęs savo polikliniką, tai turėjau nulėkt į seną, pasiimt išrašo, kad ir ten nesigydžiau. Nu ir prasidėjo.

Tą pačią dieną nulėkiau į savo saulėtekio kliniką, kuri mane pasiuntė į kitą jos filialą. Pasiskambinau ten ir pasakė, kad šios dienos vakare, galiu užsukti pasiimti. Užsukau, pasiiėmiau (NEMOKAMAI). Dar kartą skambinau į savo polikliniką, kad paklaust kas toliau, nes formos yra visokios, tik ne 049a. Tada išsiaiškinom, kad mano poliklinikoj nėra tos komisijos ir reikės eit kitur. Kur? Sako susirasi internete. Nesunkiai susiradau karoliniškių polikliniką, kuriai paskambinau ir buvo sekantis dialogas: "Reikėtų 049a formos; Ar registruotas?; Ne; Nieko negalim padėt". Skambinau atgal, tada davė numerį lazdynų poliklinikos, kur jau tikrai viskas veikia. PAskambinus ten buvo toks dialogas, tik su šiek tiek prasčiau nusiteikusia moteriške: "Reikėtų 049a formos; Atsinešk narkologo pažymą, pažymą kad ne psichas ir kortelės išrašą; Čia narkologo pažyma tai iš gerosios vilties g.?; KĄ AŠ TAU AIŠKINSIU, ATEISI PARODYSI KĄ TURI IR MATYSIM; ačiū viso gero".

Nu ką, turiu tašką, kur jau reikia eit ir žinau, kad ten reikia neštis dar ir kortelės išrašą. Skambutis savo šeimos klinikai. Paprašiau išrašo. Gavau malonų atsakymą, kad kadangi esu neseniai (prieš mėnesį) persirašęs, tai kortelė dar neatkeliavo. Man iš kinijos greičiau atsiunčia kokią tintikliušką, nei iš saulėtekio į pilaitę perlenktą kartono gabalą (mano kortelėj buvo vos keli įrašai). Skambinu į savo buvusią kliniką, dėl kortelės išrašo - maloniai atsakyta, kad kadangi nesu ten registruotas, nieko man niekas nepadės. Paklausiau ką man daryti ir buvo duota galimybė pačiam nuvežti savo kortelę į pilaitę. Kaip tariau, taip padariau. Nuvežiau kortelę į pilaitę. Registratūra nevisai suprato, kas čia daros, bet vėl maloniai paaiškinau apie savo 049a formą ir norą turėt pystiką ir kokia situacija su kortelės išrašu ir visi visai maloniai paėmė kortelę ir užrašė mane pas mano naują gydytoją lygiai po savaitės. Anksčiau laiko nėra. Po savaitės nueinu man priskirtu laiku pas savo šeimos gydytoją pasiimti išrašo. Palaukiau dar gerą pusvalandį ir per dešimt minučių man pamatavo spaudimą ir parašė kortelės išrašą. Sako laisvas.

Valio! Turiu viską, ko reikia, kad eit pas daktarų komisiją, kuri yra 312 kabinete lazdynų ligoninėj. Turėjau atostogą, tai tą pačią dieną ir nulėkiau. Ten nė valandos nepralaukus mane priėmė, paėmė mano popierius. Pažiūrėjo. Pasakė, kad trūksta nuotraukos. Čia lengvas piktumas apėmė dėl to, kad skambinau ir klausiau ko reikia ir nuotrauka nebuvo paminėta, bet man atostogos, tad aš ramus. Net įdomu pradėjo darytis, kas dar manęs laukia šitam kely. Turėjau susimokėti dar 17 EUR ir tada parašė 4 kabinetus, kur turiu pasirodyti. Patikrino akis. Matau kaip erelis pasirodo. Paskui padaviau nežinau kam į vieną kabinetą, pasirašė. Paskui prie kito kabineto paėmė kortelę, sako a gerai girdi? Sakau ką? Pasirašė. Nuėjau pas traumatologą - tas kur dirba nepasirašinėja ant šitų formų. Ateik kitą dieną.

Taip išėjo, kad pasinėriau į pasiruošiamuosius FiDi darbus ir neturėjau laiko aplankyti traumatologo. Nuėjau dar po savaitės. Sako kokio nori pystiko? Sakau vinčesterio bent. Gerai sako, bet automatas geriau. Pasirašė. Atgal į 312. Nepatikėsit, nors jau aplink penkias vakaro, bet dar ten radau dirbančių. Aišku, gerom žiniom nenudžiugino. Sako nėr kas pasirašyt galėtų. Palikau nuotrauką ir pažadėjo, kad ryt bus paruošta ir iki septynių galiu ateiti pasiimt.

Rytojus. Atvažiuoju darbo pabaigon. Sėdi kita ponia, paaiškinau ko atėjau. Sako nu pažiūrim. Nėr parašų. Nežinau kas Tau šiandien čia pasirašyt gali. Aš jau tikėjau, kad ir trečią dieną važiuosiu į Lazdynų polikliniką, na o bet tačiau, iš pirmo žvilgsnio rūškana moteriškė nepatingėjo apeit koridorių ir surinkt dirbančių daktarų parašų ir padėt štampą. Sako laimingai. Sakau ačiū Jums ir savo stipriomis kaip replės rankomis jau laikiau prastesnės kokybės nei tualetinis popierius 049a formą.

Nepraėjo nei trys savaitės nuo mano pažymo ėmimo pradžios iki kol turėjau jau gatavą popierių rankenoj savo. Esu šitoj vietoj gan laimės kudikis, nes turbėt turėjau vieną iš blogiausių scenarijų, na o bet tačiau, nėra to blogo, kas neišeitų į internetinį blogą.

Daba reikės eit pas policininkus sakyt, kad aš noriu pystiko. Jaučiu bus dar įrašų šita tema.

O jau visai dabar, tai reikės eit į alunešį!

ALUNEŠIS FTW

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s