Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Aš gyvas ir man viskas gerai
    (2010-07-29 23:38:39)

Ilgai jau nerašiau, bet tai nereiškia, kad aš pamiršau šį nuostabiai nelankomą ir niekam įdomų puslapį. Nepamiršau. Tiesiog nelabai turėjau nuotraukų ir nieko gero ko parodyt. Bet visai neseniai turėjau išeiginę ir buvau nufotografuotas, kelis kart.

Dar gaila, kad neturiu nuotraukų, kai variau su vandens slidėm be vandens slidžių. Sopėjo visus šonus paskui, bet smagumo buvo.

Užtat turiu nuotrauką prie žalio namelio.Aš tas gnomas, o tas kitas Vasilijus. Žmogus iš Moldovos. Protingas žmogus iš Moldovos.

Ir dar turiu nuotrauką, kai šoku nuo tilto visiškai nesėkmingai ir tėškiaus su morda į vandenyną. Vistiek smagumo buvo krūva. Šokau dar penkiolika kartų ir buvo gerai. Tas ilgas, kuris paskutinis šoko ir jau pusiau vandenyne, tai aš.Ir dar turiu nuotrauką, kai po keturių valandų praleistų paplūdinyje rūkant guzmaniją/arbūzą ir geriant amerikonišką alų ir valgant šlamštiną buterbrodą, buvau sukištas į autotransporto priemonės bagažinę.Tai va. TUriu tris nuotraukas savo ir esu visiškai apsipatenkinęs. Po penkiolikos minučių eisiu į darbą ir ten su balikliu plausiu aikštelę. Jie viską plauna su balikliu. VISKĄ. Dar nesu matęs daikto, katro jie neplautų su balikliu.

Kartais žaidžiu Twisted Metal 3, Grand turismo 3 ir Tekken 4. Ir gerai man būna.

Einu valgyt bulvių, kurios čia už bananus brangesnės kokius du kartus.

Viso gero.

Visi, kas norit lauktuvių, parašykit laišką.Tadas 2010-07-31 22:41:47
Tai tipo vezeisi lietuviska arbuza??? O seip tai greiciau pirk fotika bo labai jau idomu padabot kaip tu ten gyveni :)
Matelis 2010-08-01 15:41:09
Ne, Piteris Penas pavaišino biški.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s