Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
CyberKnife1
    (2015-09-02 18:30:53)

I accidentally bought CyberKnife, what to do now?

Arba

How to install cyberknife in 700 (seven hundred) easy steps?

Maždaug taip turėtų vadintis šitas postas, nes dabar parodysiu ką aš veikiau, kai buvau Siguldoj ir instaliavau aparatusą, kurį mokiaus ten neįdomiai savo medisonuose. Čia bus gerai, nes nebus daug skaityt, reikės tik permest akim apveiksliukus ir viskas. Nieks čia nepersistengs per daug. Nes kaip instalint CK tai gali pasižiūrėt ir youtubėj.

Žodžiu viskas prasidėjo nuo pasiruošimo darbų. Atsidarėm duris ir pasiklojom biški plokščių, kad nesuperst visiškai grindų.Neilgai laukus prilėkė vienas sunkvežimiuks su A-Frame. Išsikrovėm.Čia buvo šenkerio chebros daikčiukai. Šenkerio chebrai gerai varė, maladiec jie.

Pas juos buvo dar ir daugiau plokščių blatnų saugot grindim, tai mes kol laukėm pagrindinių fūrų viską pasitiesėm ir pasiruošėm.Pradėjom statyt A-Frame.Nesunkiai mes, stiprūs vyrai, jį pastatėm ir kur buvus, kur nebuvus atvažiavo pirma fūra.

Išsikrovėm, jin išvažiavo pasikrauto antro užėjimo, o mes pradėjom po truputį vilkt šmutkes vidun. Va pvz, modulator rackas.Susidūrėm, aišku, su problemom, kaip per aukštas rackas ir per žemos skylės į kambarį įeit.Tai rackas ėjo ilsėtis į šoną. Bandėm nurengt, sumažint, bet jis tiesiog ėjo ilsėtis, nes nieks nepadėjoPer tą laiką mechanical racką ir computer racką atvežėm į euipement roomą.Laikinai stovės kampe.
Per tą laiką apsidžiaugėm, nes išpakavom robotuko pjedės stalą. M6 stovė ant tokio padono, nes ten biški ne viską pasiekia dėl trumpesnės rankenos, kuri yra trumpesnė dėl sunkesnės galvos, kai užsideda MLC (multi leaf colimator).Radom ir pačią galvą tose dėžese. Per tą laiką atvažiavo ir antra fūra ir ten mes krovėm ir krovėm ir krovėm.Šiaip yra daina, kur dainuoja million dollar legs, tai čia panašiai, tik, kad ne legs o linac (linear accelerator).
Va ir pats KUKA manipuliatorius savo dėžukėj.Susidūrėm vėl su skylės mažumo problema, bet užteko nuspirt staktą ir laisvai (kelių milimetrų laisvumu) pralindom.

Tada nebuvo ko tempt į naktį ir užkėlėm robotą ant jo platformos.

FIRST TRY!

Tada priveržėm jį prie žemės 640Nm jėga. Su tokiu raktus, kuris man paliko įspūdį.Pradėjom tampyt kabelius, juos rūšiuot, pakuot kitas dėžes ir darytis bendrą tvarką. Dienai artėjant į pabaigą šeši stiprūs vyrai paėmė ir parvertė modulator racką ir pastatė į vietą.Kabelius krovėm į kruvas kur maždaug iš kurio kambario į kurį eina.Dar vienoj dėžėj atradom lovą! Pastatėm ir ją į maždaug vietą.Pabaigai užsegėm roboto cable manegment ir sakėm gana šiai dienai.Čia svarbu pastebėt, kad ten reik susegt po vieną kilpą ant clampo. Man taip sakė vadas Antonis.

Kitą rytą nuo ryto šenkerio chebra jau tampė kabelius.Aš toliau nešiojau šmutkes ir gėrėjausi lagaminais ir kaip saugiai transportuojami presiziniai įrankiai.Draugeliai turėjo atitempt kabelius į kontrolinį kambarį. YOU HAD ONE JOB, žalia rūta.Bet ne. PRisidarė skylių be proto vistiek.Pasižiūrėjom, kokie turi būt fantomų CT parametrai ir ėjom į gretimą ligoninę daryt CT.Aišku ten tokių padaryt negalėjo, bet galėjo panašius.

Vietiniai liaudies meistrai prisuko manipuliatoriaus džoistiko laikiklį ant sienos.Mes švitinom fantomus.

Po to surinkinėjom rentgeno aparatus. Lempas. Nežinau kaip vadint juos. Man tai sourcai jie. Ten tikrinom ar viskas ok su lempa ir ar nėr burbulų aušinimo tepalo.Uždėjom EUREKA plate.IR Harrys mount'ą. Jis ten du milijonus laisvės laipsnių turi, tai paskui gali visą dieną žaist, kad nustatyt, kad rentgenas ten gerai švitintų.


Kolega Den'as tiesina montavimo kronšteinus. 0,1 (viena dešimtoji) laipsnio dar gali būt kreivai ten viskas.Mūsų vadas Antonis parodė, kaip susijungia visi laidai ant roboto laidų bracketo.
Ateina dar ir oras ir SF6 dujikės į tą robotą. Robotas, kad pakeist kolimatorių, SF6, kad nežaibuotų bangolaidy.Šenkerio bičai junginėja laidukus EQ roome.Mes su Denu keliam x-ray sourcus į vietą.

Čia yra making history, nes niekas prieš tai nėra kėlęs su tuo keltuvu šitų šimtokligraminių velnių.Mums užtrukoko kokias penkias sekundes, tik kad prieš tai reikia užkabint jų aušintuvus, kas turbūt sunkiau yra. Jie neatsijungia.Paskui padarėm, kad jie būtų 45 laipsnių kampu.Ten tik atrodo, kad rodo 45,7. Ištikro tai 45,0.

EQ roome padarėm, kad darbinė įtampa yra 410Voltų.

Ten taip perjungiau, kaip rodė schema ir sako bus gerai.

Untanis pakabino synchrony laikiklį ir pratempė jo laidukę.Gal jau diena čia pasikeitė, neatsimenu. Daug ten tų dienų buvo jau. Mes su Denu pratempėm HV kabelius.Ilgus kabelius.HV jungtis pritepalavom ir sujungėm viską, kaip turi būt.

Turėjom problemų, nes vienas kabelis buvo per trumpas, tai ten šakar makar kolkas pajungėm. Laukiam kol gausim rimtesnių, bet va. FIRST POWER ON.Atjungiam KUKOs overdrivą. Užkuriam visus reikalingus kompus. Antonis sako žėk kai moku.Pažiūrom, kad niekur nekliuvam ir va. Laikas uždėt million dollar linac.Rodo ten kur beam turi eit ir viskas, kad nebūtum durnas per daug.FIRST TRY!!!Priveržiam atatinkama 36Nm jėga.ITS ON!Paskui prisukom visą šlamštą, kuris dar nebuvo prisuktas.Čia visokie lazerio maitinimai ir dozimetrijos stiprintuvai ir t.t.

Dar įdėjom thyratron'ą į vietą.Ontanis sako, kad va šitie raudoni laidai kur pajungti apdega kartais.Sakau gerai. Reik nufotkint.

Pajunginėjom šmutkes ant galvos visokias.Ir tik viena fyškė sako žėk, netilpsiu.Išardėjom, uždėjom, surinkom. tilpo.

Uždėjom feritus ant HV pulse transoferio įėjimo. Sako čia super supresosriai. Sakau gerai.Pajungėm kompresorių ir nudraininom dėl visa ko recieverį.Suregliavom slėgumą, koks turi būt.

Tada aš sakau lazeris čia kraivai šviečia, reik suderyt.

Suderinau. Bet paskui atvažiuos LED lazeris, tai reikės pakeist ir vėl suderint. Vėl suderinsiu.

Turėjom džiaugsmo, kad ne abu vaizduokliai rodė, nes vienas iš HDMI į kažkokį ten kitokį dalyką kur per RJ45 jungias neveikė, tai vargom vargom, paskui sakau reik perkraut įrangėlę ir pradėjo veikt.Man atrodo čia ir baigės prieš paskutinta dienelė. Tada kitos dienos rytą ėmėmės detektorių.Čia daro jų laikiklį, o kur suksim laikiklį radom vandens. Sakom negerai.Tai išsiurbėm.

Rinkom ten surinkom viską.

Per detektorių centrą pažymėjom linijas ir reikės padaryt, kad ten viskas centre būtų.Aišku, pirmiausiai padarysim, kad robotas žinotų kur yra visko pasaulio centras, o tada pagal tą centrą ir roboto žinojimą visą kambarį padarysim.

Pradėjom suinstaliuot softą ir updeitus.Sukalibravom isopost'ą ir net padarėm first oreder calibration.O iš hardwaro beliko tik X-ray generatorius pajungt. Dvi dailias bačkutes.Va ir baigėsi keturios dienos rimto darbo. Apsitvarkėm, apsikuopėm ir palikom laukt tolimesnio etapo. Taip ir gyvenam.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s