Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Dilink sąnarius, kvaily! #2
    (2010-01-10 17:46:27)

Paveiksliukai dingę interneto begalybėje

Laba diena.

Kadangi esu pakankamai išsiblaškęs, kad tapčiau visuotinai pripažintu nobelio premijos laureatu, tai prie to pačio esu ir pakankamai išsiblaškęs, kad palikčiau rankšluostį namie. Gyvenimas neturint normalaus rankšluoščio nėra neįmanomas, tačiau besišluostant tris kartus išgręžt turbo rankšluostuką irgi neveža.

Po poros savaičių sesė Danutė atvežė rankšluostį ir mano mėgstamiausius triusikus į Vilnių (pati atvyko bėgiman). Beeinant į starto vietą, kur turėjom susitikt, pamačiau vieną kitą apsimetantį, kad daro apšilimą, vaiką (apšilimas pusantros valandos prieš startą daromas su džinsais!) ir pagalvojau, kad aš gal net irgi norėčiau visai prabėgti. Dvejojau. Ieškojau daug visokių priežasčių kodėl čia nenubėgus, bet galiausiai durnumas, kaip ir reikėjo tikėtis, paėmė viršų.

Be penkiolikos dvylika. Ilgas megstinuotas ir sušalęs berniukas blaškos aplink registracijos palapinę. Taip. Ten aš. BElaukdamas dar sutikau Joną Mačionį. Abu pasijuokėm, kad milijoną metų nesimatėm. Aš pasidžiaugiau, kad sportuoju niekada. Ji sakė paslidinėja. Žodžiu laimės jis, o aš su policija pabaigos parvažiuosiu.

Startas. Lėtai pradedu bėgt. Paskutinį kartą šitą bėgimą bėgau gal prieš 6 metus..

Pusiaukelėj pasivijau sesę. Su ja ir baigėm.9km per 52 minutes. Visai neblogai. Netgi visai gerai, kaip tokiam sportininkui kaip aš...

Šiandien vaikštau kaip pingvinas...

Moralą susigalvokit patys.
Nesvarbu 2010-01-10 18:21:40
Oho very nice!Aš irgi tokio noriu.
... 2011-07-05 20:59:46
Pavadinimas tai pagerintas "gyvybės ir mirtites keliu". suprask, arba nubėgsi iki finišo ir bus tau gyvybės keliai visokie, jei ne tai mirtis tau nesportuojantis žmogau!!!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s