Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Dovanadieniai
    (2009-05-06 17:19:02)

Paveiksliukai dingo interneto begalybėje

Nors gimtadienis mano dar ne greit, o ir šiaip jokios šventės (apart laborų) šiomis dienomis nebūna, bet man visai pasisekė ir aš gavau dovanų! Gal tūlam lietuviui jos ir nebūtų tokios svarbios ir mielos, na o bet tačiau man tai jos super duper turbo kiečiausios.

Trumpa priešistorė prieš pirmą dovaną: taip jau susiklostė, kad aš nuo mokyklos baigimo neturėjau normalios skaičialkos. Nu po biški truputį laiko išvis neturėjau jokios skaičialkos tik savo turbo nokioj kurios vardas 3310 daugyt ir dalyt, sudėt ir atimt galėjau. Ir vieną diena, puikiausiai protingiausias ir labiausiai su dredais esantis mano grupiokas Kūša (Javgenitality Kusakovskij) paėmė ir padovanojo man nuostabiausią pasaulyje skaičialką! Jin moka ir daugint, ir dalint, ir sinusą parodyt ir dar ten tūkstnčius visokių funkcijų. Net yra mygtuks kur pi parašo! Nu super duper. Va čia pati toji gražume jinai!

Turbo skaičialka!


Trumpa priešistorė prieš antrą dovaną: vienas iš svarbiausių automobiliuko privalumų, be kurio jokia kiaulionė po platųjį pasaulį neįmanoma - 12DC-220AC keitiklis. Nors pirkt jį galima ir pigiai, ir net smagiai, bet aš apsimetu, kad ką nors suprantu elektroj anei elektronikoj, ir darau pats! Visgi galėsiu girtis, kad va kilovatas pas mus. O iš dviejų kelių aš pasirinkau tokį kur išvis nieko nežinau apie jį, bet bent jau nereikės 20kg šerdies trafui. Kadangi, kaip gal kas nors jau suprato, keitiklis bus impulsinis, jam reikai gražios feritinės širdies. Tokiais atvėjais aš labai džiaugiuosi savo pasirinkimo stoti fizikos fakultetan. Taigi, po visai nereikalingos uvertiūros, kuri buvo rašyta tik tam, kad daugiau teksto atrodytų, pristatau jums antrąją dovaną - Feritynas.

Feritynas

Dručkis feritinas

Čia matot gal kokią 1/100 dalį viso to džiaugsmo, po kurį aš šiandien kuičiausi. Visi tie maži feritukai yra skirti ateičiai, nu vdrug prireiks. O šalia stovintis riebesnis - inverteriui! Dabar tas didesnysis yra droselis, bet tai čia tik laiko klausims, kol eisiu vyniot laidų ant jo ir jis bus trafas. Šįkart didelis dėkui Tomašui, katrasai pasakė apie Viliūną, kurisai sakė imk. Geri visgi tie žmonės kartais.
Sesė 2009-05-11 22:33:07
Aš turėjau tokį gerą skaičiuotuvą, bet išsikrovė baterytės ir nesimato skaičiukų ekrane. Nu matosi, bet jau turiu ten nežinia kokiu kampu pasilenkus žiūrėt, kad įmatyčiau ką nors. Gal ir man kas galėtų padovanot naują skaičiovkę? Arba bent jau baterytes?
Maiklas 2009-05-13 23:57:31
Turiu vieną, bet jis atlieka tik paprastas operacijas. Jeigu toks tinka, tuomet galiu atiduoti.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s