Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Girtuoklis ieško progos
    (2009-05-22 10:33:13)

Paveiksliukai dingę interneto begalybėje

Labas visiems. Sėdžiu dabr linksmas visas, klausaus Apollo440 - Lost in space ir galvoju kaip čia aprašyt praeito trečiadienio nuotykius, kad nieko neįžeisčiau ir neapšmeižčiau. Visko užuomazga turbūt buvo puikiausio draugo Jono skambutis per Dalytės paskaitą. Svarbiausia šio skambučio mintis buvo ta, kad Jonuką nuskriaudė dėstytoja. Tada aš pats sužinojau, kad iš elektronikos gavau trejetuką. Iš visų šitų faktų išsirutuliojo, kad mes jau sėdim ant kalniuko ir gurkšnojam alutį. Pasijungė ir Tadas. Būtent jis turėjo šviežiai rūkytos šinkos (kumpis toks), kuri nu gali sugest nevalgoma. Dar po kiek laiko sesė paskambino ir sako varom pirkt kelnaičių tau. Man aišku kelnaites turėt patinka. Taigi įžanga šiokia tokia jau ir yra. Progų irgi biški yra.
Grįžau iš sužvėrėjusių kaimiečių sostinės visas laimingas, nes buvau apdovanotas tokio brangumo ir gražumo kelnaitėm, kokių turbūt niekados daugiau ir neturėsiu. Kad ir kaip ten bebūt, dar oras geras ir būtinos bei pakankamos sąlygos sėdėjimui ant kalniuko tenkinamos. Besėdint ten atėjo dėdė policininkas ir sakė negerkit čia arba gerkit iš tašių.
Žodžiu praleidžiu daug neįdomių faktų ir mes jau paserviravę stalą.

Tadas paserviravo stala

Turbūt pamatėt, kad Jonukas jau atsigulė pailsėti. Negerai yra mokytis per naktis. O ypač be jokio pasiruošimo pulti mokytis tokiom didelė dozėm. Gerbiamas dėstytojas R.Kašuba sakė, kad net prie arkliškų dozių 20min/diena reikia priartėti palaipsniui!

Lesiu pirkimas

Už seksovo Tado nugaros vyksta labai svarbus procesas. Justinas pagavo Ingą ir jiedu rudu trydu perka lęšius lazer tagui. Nežinau ar nupirko. Jonas visdar ilsisi.

Atėjo Vytautas. Atsigėręs alučiaus jis priėjo protingų minčių - reikia Jonui pasifotografuoti! Mes, aišku, neprieštaravom. Vos ne visi kambaryj slepiami rakandai norėjo nusifotgrafuot su Jonu. Aišku daug kam nepavyko, nebuvo fotogeniški, bet štai bulgarkė jam patiko.

Jonukas su bulgarke

Dar visokių replių, šmeplių ten bandėm jam pritaikyt, acetonų ir kitokių batonų, bet tai nebuvo taip gražu. Galbūt dar pjūklas būtų visai gerai išėjęs, na o bet tačiau Jonukas pajuto, kad kažkas čia negerai ir sakė "WTF OMG FTW". Mes jam sakėm šypsotis.

Jonukas sypsos

Jis, kaip matot, nusišypsojo! Tada vėl išėjo pamiegot ir miegojo "Aurimo" lovoj iki šešių ryto. Tada sakė man reikia eit į paskaitas ir išėjo. Aš dar pamiegojau ir irgi išėjau į paskaitas. Smagu buvo visai.

Taigi o šios nesąmonės moralas turbūt būtų tas, kad jeigu yra daug jau progų, tai vadinasi reikia.
Sharas 2009-05-26 15:24:08
Teisingai tokie lietuviai mes ir esam progu visada atsiras ,bet kada ir bet kur.
Jonukas 2009-05-31 01:08:47
Arūnėlis pats tikriausias alkoholiko draugas: paguos, padės, nugirdys. :)
Už tai kad Arūnėlis visada čia. :)

Matelis 2009-05-31 20:37:53
Už tai kad Jonukas visada lūžta čia! (-:

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s