Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Koordinačių ašių valymas #2
    (2009-07-18 12:58:40)

ALKOHOLIS LABAI KENKIA JŪSŲ SVEIKATAI, BEI ŠEIMOS IR APLINKINIŲ GEROVEI!
STRAIPSNĮ SKAITYTI PATARIAMA TIK PILNAMEČIAMS


Labas, draugeliai.

Nerašiau jau tūkstantį metų nieko rimto ir puikaus, tad pagaliau nusprendžiau paaukoti šiek tiek laiko ir gal net vėluoti švęsti tėtės penkiasdešimt kažkelinto gimtdienio ir aprašyti senai vykusį, bet man giliai atmintin įstrigusį koordinačių ašių valymo antrą etapą. Kas netingit, galit net ir pirmą etapą apžiūrot. Iškart perspėju, kad vaizdinė medžiaga nebus itin iformatyvi ar stebuklinga. (atvirkštinė kvadratinė priklausomybė alkoholio kiekiui kraujyje)

Po ne(ilgos ir įdomios) įžangos pranešu, kad šįkart jas valėm Laplandijoje! (kodėl sodas vadinamas laplandija yra atskira ilga istorija) Kas norit pamatyt kaip atrodo mano šaunusis tėvelis galit pažiūrėt čia - jis stovi tarpduryje! Paskutiniai žodžiai kad neprisigerkit..

laplandija

Argi mes galėtume, kai kamčiatkoj alus 1,25+25, sesija baigta ir stogas nurautas? ŽINOMA! Puikioji snaigė savo darbą atlieka puikiai! Čia tik koks trečdalis turto. Kitas šalia laukia maišuosna.

alutis

Kai visi jau lengvai apšilę, o kai kas, daugiausiai Ivano ekipažas, jau visai gerai apšilęs kuriam laužą ir deginam konspektą! Aš kanangi tokių neturėjau, tai nedeginau. Dar čia matot mano sesę, jinai su baltu džemperiu ir arklio uodega surištais plaukais. Prašom mylėt ir gerbt.

konspektai is on fire

Kas yra akylas tai patarojoj nuotruakoj gali pamaty vakaro pažibą Izabelą-Anabelą. Vienuolikmetė Austės sesuo. Vargšas vaikas. Labai.

Kada garsistas Tomas sujungė visas aparatūras kaip turi būt, ir mes bendrom jėgom prisukom garso pakankamai su mano turbo ultra sesės super duper turbo antibacterial mach 3 centriuku aš įgyvendinau dar vieną seną svajonę - gert ant Ivano stogo. Buvau toks sujaudintas svajonės išsipildymo, kad net rimtas buvau.

rimtas ant Ivano

Bet rimtybės ilgai netruko. Užteko gerai užgrot BIX`ams su savo bix`n`roll ir tada traumėk chorą su Tomu, o kiti solo mums pritarė - "UŽTEKS GALVOT - LAIKAS BALIAVOT!"

Užteks galvot - laikas baliavot!

Kai grojo XXL reivistai irgi nestovėjo rankų sudėję: "NORIU BŪT AŠ LĖKTUVĖS MAŽAS VĖJO MALŪNĖLIS <..> PROPKĖ GAIKĖ ŠRATAS ŠPILKĖ.." Aktorių trijo davė tektoniko! Tik gal taip neatrodo. Bet patikėkit, davė. Šitą dar pats pamenu.

TEKTONIKAS
Svarbus vakaro atributas - Ivanas. Taip taip. Tas pats ant kurio sėdėjau. Jo vidus daug kam priminė butą. O kai jau buvau visiškai linksmas palindau po priekiu ir išlindau po šonu. Kodėl? Nežinau.

BUTAS

Kai lauželis jau degė, o malkų perteklius visur maišėsi, dj gerbiams Steponas ėmėsi vyriško darbo ir kapojo malką kažkokią. Nepatikėsit, bet perkapojo. Aš tai netikėčiau.

Stepas kapoklis

O jūs nepatikėsit, bet prie mūsų fizikų prisijungė 3 žavios panelės iš kaimynystės. Jų neveikė spyna, tai mes sakėm kad reik sutept (apsimetom protingais). Vat čia ar prieš, ar po tepimo. Žinau, kad tam kavos indukyj biški solidolo yra. Ar bent buvo.. Labai geras tepalas ten. Išorės ir vidaus darbams.

Tepikai

Vakaro žvaigždė Vyc. Ans iš pardžių biški ramus buvo. Gal drovėjos tokios gausybės žmonių, ana o bet tačiau davė garo, kurio aš jau, deja, nich*je neatsimenu. (šis skambus rusiškas keiksmažodis suteikia mano sakiniui galybės ir didybės, taip pat pabrėžia, kad man jau buvo blogai) O ranka graži ten tai Jonuko! Jis irgi žvaigždė mano puslapyj, iškilusi šio straipsniaus dėka.

Vyc vakaro žvaigždė

Nors ir ne ką teatsimenu gero, bet žinau, kad dar daug šnekėjom visi ir skanavom gardųjį pigųjį alelį ir štai pozavom tokiom gražiom nuovargio ir girtumo perkreiptom šypsenom. Tadas aišku jis rimtesnis vyrs ir laikos puikiai. Šitą puikiai aiškina faktas, kad jis vairavo Ivaną, o ne sėdėjo gale.

Kambariokai

Nuotrauka atatinkinati to vakaro nuotaikas ir nuotykius.

VYC

Kadangi paskui aš jau pradėjau prarast maždaug orientaciją laike ir erdvėj galiu tik trumpai papasakot nuotykius, kuriuos ar pamenu, par papasakojo..
Vytautas draugelis Klimavičius nusprendė, kad reikia pailsėt jam 10 minučių. Ilsėjos 10 valandų. Tomas Andrijauskas nulūžęs šnekėjo apie lagranžijanus ir 1,5kW maitinimo šaltinius. Sakė reik jam 1,5V 1,5kW. Rimts vyrs! Dar mes ėjom maudytis porą syk. Aišku nuogučiai. Ir nesvrbu, kad vanduo buvo toks šaltas, kad net mano milžiniško pilvo užteko visai uždengti (supratot apie ką). Pragėriau Bušo karolius. Miegojau apsikabinęs Austę ir kartais Vytautą. Ryte buvo taip bloga, kad vėmiau iki aštuonių vakaro. Visas elektronikas ir spektroskopijas išvėmiau. Bet buvo smagu ryte vemti braškėmis. Saldu taip. Tik nefaina prie savo namo Jurbarke buvo ant žolytės vimtelti keletą kartų, bet nieko nepadarysi. Toks jau tas alkoholiko gyvenimas. Kiek teko suskaičiuot, panašu kad išgėriau gal 15 alučiaus tą dieną. O tiek man yra per daug. Ryškiai per daug.

Atrodo kaip ir baigiau rašyt viską ką atsimenu ir ką sužinojau, šoku į basanožkes ir varau ant kelio. Jei kas trasoj pamatysit visai protingai šią saulėtą dieną juodą maikę apsirengusį vaikiną, tai galit papypint!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s