Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Košmaras
    (2009-07-05 11:28:07)

Po didžiojo savaitės alibato*, vakar buvo nuostabiausiai puiki progra atsigerti su draugais alaus. Progą surast aišku nebuvo sunku ir štai aš jau maximoj. Deja Kalnapiliaus šaldytuve, mano pamėgto-mėgstamo ir šiaip puikiausio kainos bei kokybės santykio, Pilsnerio nebuvo. Kadangi dabar ekstrai nuolaida, tai teko tenkintis šiuo alučiu. Turbūt šis įvykis mano pasamonėj užsifiksavo kaip didi katastrofa ir po visų balių kai jau ėjau laimingas miegoti sapnavau košmarą.

Visų didelių detalių aš nepamenu, tik žinau, kad Kalnapilio pilsneris buvo jau nebe geltonos myžaliuko spalvos alus ir neturėjo to jam būdingo pilsnerio skonio, na o bet tačiau buvo vos vos gelstelėjęs vanduo ir visai be skonis alus! (!!!) Paveiksliukyj, kur matos mano puikūs photoshop`o mokėjimai, galite maždaug matyti skirtumą!

alus ir košmaras

Pabudau visas persmelktas siaubo ir išpiltas šalto prakaito. Čia gi beveik tas pats, kas iš vaiko saldainį atimt!


*alibatas - draudimas gerti alų. Dažniausiai priimamas po didelių švenčių, kad apvalyti nualintą** organizmą nuo aldehidų***.
**nualintas - perpildytas alumi.
***aldehidas - alkoholiui reaguojant su kažkuo (deguonim arba vandeniu) susidaręs nuodas, kuris ir duoda galvos skausmus rytais.
katastrofijus-megejas 2009-07-11 20:40:45
eiktunx mateli baik cia siaubofilmakatastrofa rodyt!!!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s