Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Mad Matelis the Pirate
    (2009-01-18 12:19:14)

Paveiksliukai dingę interneto begalybėje

Gal netyčia kas nors matė šitą puikų multiplikacinį filmą..
Šiaip šio straipsnio esmė ne filmuks, bet mano paties būklė. Viskas prasidjo, pasirodo, dar prieš Kalėdas. Skaičiau knygą, kuri vadinas Vakarų fronte nieko naujo. Ir ta knyga taip gerai patiko, kad skaičiau ten milijoną valandų aš ją (o skaityt aš nepratęs), ir į pabaigą pastebėjau, kad nieko gero su dešine akim nesidaro. Nu bet kitą dieną praėjo. Paskui užėjo dar kažkada irgi praėjo. Užėjo čia nesenai, po koordinačių ašių nuvalymo, ir nepraėjo. Labai buvo blogai tada. Pakėlėm baraką ant kojų, suradom ramunėlių arbatos, pragulėjau naktelę su kompresais ir lyg normalizavos padėtis, bet kai buvom "Dino simpoziume"* akis vėl davė bajerių. Ot bajeristė. Tada Donatas įkalbėjo mane važiuot į ligoninę (aš turiu fobiją ligoninėm, todėl nesergu[tris kart per kairį petį ir į medį beldžiu]). Ligoninėj laukėm gal pusę valandos ir mane nusivedė pas okulistę. Jinai sako: nu, tai kas yr. Paaiškinau visą situaciją, patikrino regėjimą per kažkokį įdomų skylėtą akies uždengtuką. Pažėjo su kažkokiu aparatu įdomiu, kur labai ryškiai šviečia į akį ir jaučiu didina ir uždavė klausimą: Ką kalei, šlifavai prieš kalėdas? Tada prisiminiau, kad prieš kalėdas dariau Šadai rėmelį nuotraukom, ir turbūt tada ir pateko mano akytėn kokia nors drožlė geležiuko. Dar tris kartus gavau pizdulių, kad neinu metus laiko pas daktarus. Dar sakė, kad mano akis kiaura beveik ir yr uždegims. Ir čia ne nuo skaitymo. Paskui liepė žiūrėt į mirksintį raudoną ledą ir kažką kišo man į akį, lašino, vėl kišo. Kažką krapštė (bet labai švelniai, švelniau nei Simas**) ir iškrapštė. Tada vėl prilašino. Patepė su kažkokiu nigrolu. Užklijavo bintą ant akies, davė popierių ir sako eik! Tada aš patapau piratu:

Mad Matelis the Pirate

Čia vat aš skausmo, baimės ir dar neaišku ko perkreiptu veidu. Neįsivaizduojat, kaip blico bijojau.. Kaip matot man uždarė dešinę akį, o ji yra vedančioji mano akis. Tai pirmas dešimt minučių buvo sunku paimt pieštuką, ar durų rankeną. Įdomus jausmas.

Tada su Donatu lėkėm į vaistinę, kur nusipirkau vaistukų. Vaistukai kainavo nė daug nė mažai ~ 60Lt. Studentams nuolaidos nebuvo. Ten yra tas nigrolas ir kažkoks vandeniuks. Nigrolu tept du kart paroj, o vandenį lašyt kas valandą. Tai turėjau ko gero įdomiausią naktį gyvenime ir sapnavau daugiausiai spanų, nes kėliaus kas valandą ir lašinaus savo vaistukus. Panašu, kad vaistai visai padeda.

Nigrolas ir vandeniuks

Na o moralas šios visos istorijos turbūt būt toks, kad atsarga gėdos nedaro. Ir jei kažkas akytėj gyvena, tai apsimok sukaupt drąsą ir nueit pas daktarę. Gal ras kokį nors vinkelį įstrigusį.

*Dino simpoziumas - FiDi Dino Zauro darytojų susirinkimas, apspręsti tolimesniam kaklo gimdymo veiksmų planui.
**Simas - fizikas gyvenantis barake, mokantis daug visokių medicinų ir turintis kiaušus, kuris pakišo ausų krapštuką man po voku ir ieškojo lobio.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s