Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Pragerti namai (aka naujo gyvenimo pradai)
    (2009-12-16 23:56:13)

Labas, draugeliai.

Rašau po kokio gero mėnesio, nes biški pragėriau namus ir internetus. Ir šįkart čia be juoko.

Viskas prasidėjo lapkričio 20 dieną, FiDi veteranų pirtim. Ten kai viskas pavyko mes truputį išgėrėm, bet daug ir neišgėrėm, kas, kaip vėliau visi draugiškai pamatėm, prie gero neprivedė.
Taigi, pagėręs pirtyje, grįžęs namo su antru (jau net ne pirmu) kempenktu ir skaniai pamiegojęs sulaukiau džiaugsmo ir laimės - kambarin įžengė Donatas su puspilniu termosu (kuris armijoj ir civiliams kaštuoja 130Lt) žirnių ir dar milijonu maisto atsargų - lašinukai, kumpiukai, cukriukai, arbatėlės ir kiti džiaugsmai. Netrukus prisistatė fuksai ištroškę žirnių. Pranešė dar kartu ir žinią - liko 2,5 alučio. Išvertus į litrus - 120 litrų. Nė daug nė mažai. Pirmadienį reik bačkas grąžint, bele pilnas grąžinsma?

"Geriau už kompiuterį gali būti tik alus, bet jie vienas kitam netrukdo!"Darbas pradėtas, o aš atrodau kaip leninas! Pirma bačka, kurioj yra ~20 litriukų, mažų mažų litriukų, alaus pajungta kažkaip. Man dar sunkiai išsiaiškinta technologija, bet alus bėga, dar šaltas, dar su angliarūgšte - kas gal būt geriau?

Paskui sekė biški draugų, dar draugų. Laikės bėgo. Alus bėgo. Bačka išbėgo. Tadas grįžo. Kažkaip gėrimas sekėsi neblogai. Antmintis streikuot ties čia pradėjo, bet aš apsiklausinėjau kas vyko, ką pats atsiminiau, dar biški aproksimavau galimą eigą ir turim visai linksmą vakarą, vakarą su Blogiu. Kaip supratot, nepatikom mes jam. Kokius tris kartus nepatikom. Kai jau pribrendo laikas ketvirtam, protingi ir stiprūs vyrai, kurių sudėties tiksliai nežinau, bet atrodo du Jonai, Tadas ir Pieva, ir gal dar kas nors, sugalvojo, kad metas keist dislokacinę vietą ir maut į 5 aukštą. Su bačkom ir viskuom, aišku. Idėja bloga, blogis nujaučia blogas idėjas ir atėjo ir ten. Tada movėm į kitą baraką. Čia irgi bloga idėją ir blogis ją irgi nujautė. Ir tada tai atsitiko.. Pono Misterio T kantrybė trūko. Jis atskleidė visą tiesą apie tai, kad blogis gimęs ir augęs spintoj ir t.t. Ir suvalgė dar Ponės Misterės E kibinus. Dar pasišakojom, padainavom b**** raibą ir ėjom į savo baraką atgal ir padėję ant visko toliau dirbom darbą. Dirbom ir kitą dieną. Trečią dieną skridom iš barako. Išsamiau pasekta pasaka apie du darbo brolius yra čia: MYGTELK MANE!

Linksmai išskridę iš barako, išsiderėjom dar tris dienas raktų negrąžint, paskui dar tris.. Po to trijų, dar už trijų grąžinom, bet po dviejų prieš tas tris, nebeįsileido gimtas barakas jau mūsų. BET NEBIJOKIT! MES NE MAŠINOJ GYVENAM!

Persikraustėm butan. Antaklaniaus viduriukyj. Butas geras, bet tobulėt tikrai yra kur,o degraduot nebent ten kur jau patobulėjom. Kad ir kaip bebūt aš buvau priverstas keist savo gyvenimo įpročius. Sąžinė išniro į paviršių iš po alaus vandenynų ir pradėjo ėst mane. O aš galvojau, kad dresuota sąžinė savo šeimininko nevalgo.. Pradėjau mokytis! Mokiaus arkliškom dozėm (~20 min per dieną) kokias 3 dienas per savaitę. Nemanau, kad daugiau fiziškai įmanoma. Laisvą laika skyriau buto tyrimams ir tobulinimams. Patobulinau savo kambario elektrą - ji dabar jau yra! Dar vonią paturbinom - uždėjom naktines užuolaidas, tai galima taškytis beveik laisvai (bėga pro kitą pusę, bet nesmarkiai). Ištyriau temperatūros gradientinį pasiskirstymą. Vis nesimokyt! Bet gavos gražus! Ir aš nuotraukų parduotuvės meistras numeris vienas!Nekreipkit dėmesiaus į mastelis (parašiau kaip tikras Vilniaus lenkas!!!).

Gavau iš kolio aštuonis! Bet iš chemijos. Bet vistiek gerai.

Viso gero.
MR. X 2009-12-18 20:03:40
Ehhh,o manes ta nepakvietei!
Sesė 2009-12-19 22:25:00
Nors ir pragėrei namus, bet aš vis tiek džiaugiuosi Tavo naujo gyvenimo pradžia. 
Draugelis 2010-01-07 16:05:52
Opapa, vai taitai...
Kvapą gniaužianti istorija.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s