Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Profilaktinis apsireiškimas
    (2011-07-01 03:42:55)

Labryt, kolegai.

Atėjo didžioji apatija mano blogų rašymui - visiškai nieko nepadarau ką galėčiau normaliai aprašyt, melas*, keletas dalykų jau buvo beveik užgimę į rimtą mokslinį blogo įrašą, bet jie ir pasiliko konstrukcijų lygyj. Ir kompe kitam. Kadangi čia rašysiu tik tam, kad parašyt, tai galit čia ir sustot skaityt.

Kaip matėt apgyniau bokalaurą. Ir diplomą gavau. Ir atsiėmiau jį plikas ir su ūsais - kaip girtas prisišnekėjau kažkada. Nuotraukos irgi Jurbarke, bet jaučiu pas ką nors feisbuke galima rast.

Atskridau į Ameriką. Išlipus iš lėktuvo ir praėjus visus migracijos tarnybos punktus pavėlavau į autobusą, bet kaip kompensaciją pamačiau prailgintą dyzleinį soliarį. Čia buvo double the power, triple the excitement.

paturbintas soliaris

Toliau nieko gero nemačiau. Melas*, sekas šiaip neblogai kolkas: rytais valioju atsikelt ir apsimest, kad esu sportininkas. Dirbu židinių darykloj. Laisvalaikiu žiūriu į televizorių, sėdžiu prie kompo arba taisaus visokius flashus ir pulsometrus. Čia sekasi vidutiniškai. Džiugu pasidžiaugt, kad atvykus radau savo šaldytve tortą pyragą!Buvo labai smagu ir skanu ant viršaus.

Šio beprasmio įrašo morlas yra toks, kad man viskas gerai ir aš parašysiu ką nors rimto, kai ką nors rimto sukurpsiu. Arba kai grįšiu namo aprašysiu savo kompo turbinimo nuotykius!

*melas - tiesa

Karina 2011-07-05 20:52:30
pasidaryk kad čia būtų galima maigyti like'us. Nežinau kodėl taip sugalvojau. Bet būtų smagu man rodos.
Matelis 2011-07-06 00:54:12
Mažiau sėdėt feisbuke reikėtų.

Vis dar Karina 2011-07-08 12:34:45
Pabandysiu rasti gyvenimą.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s