Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Valom koordinačių ašis
    (2009-01-15 22:45:19)

VARTODAMI ALKOHOLĮ RIZIKUOJATE SAVO IR APLINKINIŲ GEROVE

Koks save gerbiantis studentas gali gyventi su nenuvalytom koordinačių ašim? Blogas tik. Kadangi mes esam geri studentai, tai iškart po Glemžos egzamino, kur rodėm savo išmintį, protą ir sėkmę susirinkom puikiajam kambarėlyj ir atsukom pažadėtąjį degtinės butelį, kurį Vytautas man pralošė. Pradžia atrodė maždaug taip.

Pradžia gėrimų

Kai Vytautas, Steponas ir aš baigėm gerti šitą etanolio tirpalą aišku buvo maža. Kadangi Steps gavo daugiausiai iš egzamimo, buvo nusiųstas pirkt dar. Pasikvietėm Justiną, prisistatė Duda. Mūsų jau daug. Sėdėjom laimingai, baigėsi ir antras butelys. Steponas paliko narsuolių gretas. Tiesa, išeidams sėdos ant kėdės ir nevisai pataikė. Prasdidėjo virtimai.. Ir entropija ant stalo kažkokia padidėjus pasidarė.

Entropija ant stalo

Aišku ir antro butelio neužteko ašių valytojams. Tada buvo pasiūstas rimtas vyras (aš aišku čia toks) pirkt dar. Kai pasieki fazę aš turtingas, o ir draugų nesinori apvilt reikia pirkt jau ne 0,7, o sveiką skaičių litrų. Tai paimiau 1. O be reikalo.. Prasidėjo linksmybės, kurių aš, deja, nelabai atsimenu.
Aš ėjau vemti, ir išeidamas kažkaip griuvau, kad skauda ranką ir subinkaulį labai. Sakė gulėjau ten per vidurį, rodžiau pirštus visiems ir prašiau muzono gero. Ir paleido DJ TADUX man dainą "Nusigėriau kaip šuo". Tada aš miegojau gražus jo lovytėj.

Miegančioji gražuolė

Vytautas irgi nusprendė, kad vemti yra gerai. Nuėjo, pasidėjo paraloną po kojytėm, patogiai pavėmė ir grįždamas parsinešė draugą - popierių tualetinį. Pats to turbūt nežinojo ir jam nelabai rūpėjo.

Vytauto popierius

Vėmė ir Justinas. Jis buvo protingas, ir nusiėmė raktus, džemperį. Tvarkingai. Mano atmintis čia jau nesiekia. Buvo paskendus turbūt. O bendra kambario entropija pasibaigus vakarui pasiekus buvo gerą lygį.

Bendra kambario entropija

Vakaro draugai gėrimėliai.

Vakaro draugai gėrimai

Kaip vakare sveikatos buvo, taip ryte jos nebuvo. Sveikatos tvermės dėsnis čia. Suma visų sveikatų yra pastovi. O kambario entropija kažkaip nesumažėjo. Pasikvietėm į svečius Monika. Jinai, kaip bebūtų keista, neklykė, kad netvarkings kambarys. Gal įprato jau prie rimtų vyrų gyvenimo stiliaus. Dar atėjo Dūda. Krizenom krizenom ten. Tada išvažiavo Tadas, išėjo Dūda. Likom dviese. O ką gali veikt fizikas ir filologė būdami dviese kambaryje su padidėjusia entropija? Aišku mažint entropiją.
Monikai teko garbė pabūt su mano padšelmninku kol siurbė. Labai erotiškai atrodė tada jin. Aišku nufotografuot normaliai, kaip viasada, neišėjo. Bet stengtis reikia!

Monika su padšlemninku

Tai toks, beprasmis straipsnis apie koordinačių ašių valymą ir smegenų formatavimą, entropiją, skaudančius kaulus ir filologes.
monikkka 2009-01-17 13:24:24
ir filologę paminėjai. quel honneur!
Tadas 2009-01-20 01:45:33
O as ta vakara negeriau ir is visu smagiai krizenau :D
Paulius 2010-02-09 16:05:41
luzhau. aciu :)

isimesk RSS pas save.

Stuzer 2012-01-19 16:58:39
Ble, jega prisimint;D As atsimenu, kita diena suvalgiau ketvirtadali sumustinio ir isgeriau litra apelsinu sulciu. Kambariokai sake, kad buvau baltas baltas, galvojo, kad jau gaistu;D

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s