Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
WI
    (2015-06-14 05:25:28)

Vėl važiuosi į komandiruotę?
Kur šįkart?
Vėl į Ameriką? neatsibodo Tau dar ten? Kur dabar?
KUR TAS MEDISONAS?

Maždaug taip skambėdavo visi pokalbiai apie mano kiauliones po pasauly su žmonėm (išskyrus su sese, ne už ilgo paaiškės kodėl). Aš lipu savo karjero laiptais toliau ir didinu spalvotų popieriukų skaičių kažkuriam savo stalčiuj ir kartais net kompetenciją. Dabar aš sėdžiu Medisono priemiesty Middleton. (43.096281, -89.516202) Čia būsiu visą du tūkstantis penkioliktų birželį. Truputį liūdna, nes vasaros marijos žemėj ir taip nėra daug, o šiais metais jin dar sutrumpėjo. Aišku, nėra to blogo, kas neišeitų į blogą - turiu šansą pirkt per ebay daug dalykų su free shiping, viešbuty antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais duoda pavalgyt vakarienės ir atsigert alaus nemokamai. Čia ne kalifornija ir ne SF, todėl labai didelių nuotraukų ir pasaulio stebuklų parodyt negaliu, todėl įmesiu kelias fotkes iš mokymų. Pvz čia matom dvi knygutes po dešimt milijonų puslapių kur atseit reikės peržvelgt per ateinančias tris su puse savaitės.Pamačiau sakau eina šikt, kai čia bus juoko dabar. Bet gerai, kad ten prezentacijos (dvi skaidrės puslapy) ir daug paveiksliukų su visokiom schemom ir kitokiais moliais

Toliau seka pati velnio mašina. Čia pasirodo šitoj fotkėj yra linijinis greitintuvas, kuris pagreitina elektronus iki kone 7MeV, paksui jie trenkias į volframinį paturbintą kažkokiais metaliukais taikinį ir iš jo išlekia fotonai batonai. Viskas čia daugiau mažiau normalu, iki kol supranti, kad kažkas sėdėjo namie, gėrė alų arba dar geriau - šiko - ir sakė "blemba, jei paleistume magnetrono generuojama aukštą dažnį į vazdį, su daug mažų kamerų, lygių magnetrono generuojamo dažnio pusbangės ilgiui ir užrezonuotume ten stovinčia bangą, gal tai būtų neblogas linijinis greitintuvas?" PYST AKURAT. Čia net mūsų dėstytojas turėjo tą pačią mintį, kad nesveiki tokie žmonės yra.Ten aišku visai šitai magijai atsitikt reikia atsikiro kambario, su trim pilnais rackais valdymo, trim kompais (čia tik valdymui) irdar trim neblogos skalbenkės didumo dydžio valdikliais ir elektros paskirstikliais. O laidų.. O laidų.. O plokščių.. o plokščių... O sutrumpinimų o sutrumpinimų.. Ai ir dar kur nekur linuxai sukasi. Just for fun.

Prie viso šito džiaugsmo prisideda dar vienas robotukas, kuris vairuoja pacientą. Šiuo metu tai GWEN. Susipažinkint. Jai galvoj negerai.Bet mokslai niekam neįdomu, aš biški išsišnekėjau, ir galim toliau šnekėt apie visiems įdomius dalykus - visokius gėrimų ir linksmybių kelius. Čia toks biški Jurbarkas, tai nieko čia aplinkui super įdomaus nevyksta. Nu nebent tai, kad alaus gamykla yra kitoj gatvės pusėj nei aš. Dar nebuvau ekskursijoj, bet būtinai nueisiu. Čia bus trečioji mano aplankyta alaus gamykla - pirma buvo Broniukų alaus - bendrabučio barake. Blogis uždarė ją. Antra buvo kažkokiam tvarte vasaknuose virė kažkokį alų. Nu ir čia gal bus mano trečioji kažkokia.

Pradžioj minėjau, kad mano sesė žino, kur yra Medisonas, nes čia gyvena jos draugė iš mokyklos. Gaunu emailą, sako a atsimeni mane? Lina (mano sesė) liepė pašefuot tave. Sakau tai aišku, kad atsimenu, Tu ta kieta ten pirma reitinge buvai. Sako davai susitinkam. Sakau ok. Parodė kaip jie ten su vyru gyvena. Visokių išmokė gėrimų visokių. Sako ant savaitgalio nieko neveiki, aprodysiu Medisoną, kad Lina atsikabintų. Sakau no problemo dar palekiam kokias kelnias nusipirksiu: svarbu kad man būtų gražios, kad man tiktų dydis ir kad būtų pigios.

Savaitgalis. Nusivežė jie ten mane su vyru į centrą. Ten buvo Beer for ants.Jau taip pradžiugino, kad šakės. Tada išėjom į gatvę. Ten buvo daug labai senų mašinų, bet sakau meh. nusifotkinam su tuo namu, kad turėčiau įrodymą, kad ten mačiau kažką.Tada į kadrą dar įšoko Rich (čia vardas toks, o ne būdvardis) sako sugadinau Tavo nuotrauką. Sakau nelabai. Žodžiu ten užmanęs kažkoks namas, į kurį mane paskui irgi nusivedė. Kas feisbuke mane turit drauguose, tai jaučiu net matėt, bet prieš tai užsukom į Medisono Tiki barą. Ten ne toks kietas, koks buvo CapeCode, bet jis turėjo vieną iš smagesnių dalykų: telebimbam arba pole-čiūdies alaus dispenserį.Įmeti du baksus ir gauni kokia pem centų vertės alaus skarbonę. KAS GALI BŪT GERIAU?

Dar ten buvo laimės ratas - kur sumoki baksą ar ten du, ar kažkiek - gali laimėt nieko, maikę, alaus arba šotą. Aš tai laimėjau šotą. Šotuką. Šotuko mini versiją. Ten kokia dešimts mililitrų dydžio šotas.

Paskui lekiam Tau džinsų ieškot - nuvarėm į kažkokią super duper krautuvę - ne džinsų sezonas - trys džinsai padėti. Paimiau - kur panašus į mano dydį - pyst tinka. FIRST TRY.

Tada Rich pasakojo daug juodo humoro pokštų, tik gaila, kad neturėjau su kuo užsirašyt, bo buvo tikrai šmaikštokų. Ir sugalvojo, kad reik man parodyt Tanką, malūnsparnį ir lėktuvą. Sakau jėga - varom.

Va čia aš laikau tanką savo stiprioj rankoj.Paskui susidūriau su dar man gyvenime nepatirtu jausmu - pereinam vonia. Nauji draugai pasiėmė mane pas save, parodyt kaip gyvena. Sakau draugai, noriu sysiuko. Sako tik užsidaryk abi duris.Čia kokių trijų metrų ilgio koridorius su tualetu ir vonia įntegruotu. Nevisai gerai matosi, bet aš stoviu tarpdury. Sakau eina sau kaip čia krūtai viskas. Atėjo vakaras ir sako parvešim Tave namo ir tada vežė mane Rich su savo Chevy midsized pickup truck 'u su V8 bigblock 440 (tokio net nėra tikriausiai, bet čia niekam neįdomu). Sakau a moka Tavo truckas padaryt burnoutų, nes mano Ivanas sakau tai moka prasukt ratus kokius 1/4 apsisukimo ant šlapio - smėliuoto aksfalto.

Paskui atėjo pirmadienis ir visi mokės toliau, na o bet tačiau nuotykiai ir linksmybės čia nesibaigia:Daugumai sakyt nereikia apie ką šita fotkė. Teip. Šlifaičio garbei net alus gaminamas. Tiesa, čia IPA, tai čia nėra mano favoritas. Bet kas gali atsispirt tokiai banderolei.

Nu ir pabaigai:Čia turi būt video, tai jei nekanalina, tai spausk čia.
Jonas 2015-07-15 09:36:04
Ten ant to raudono geralo raugintas agurkas uzdetas?
Matelis 2015-07-15 16:27:13
Jop

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s