Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Du kaminai
    (2016-08-05 11:34:18)

BUS PAVEIKLSIUK!!!!!!1(vienas)

Labas litras!!!

Nors šią vasarą labai mažai laiko randu praleist savo oazėj, bet galvoj pastoviai sukas ir verdas visokios mintys. Dažniausiai tai "jei vyras pasakė, kad pakeis vonioj lemputę, tai vadinas pakeis, nereikia kas pusę metų jam primint" serijos projektai ir idėjos.

Šiandienos įrašas - ne išimtis. Viena iš stipriausių ir svarbiausių mano supratimo apie mašinos grožį dogmų byloja, kad gale turi būt du kaminai (išmetimo vamzdžiai) ir abu veikiantys. Šitą idėja pasamonėj brendo jau nuo to, kai su vilkų taryba tik galvojom apie Ivano įsigijimą ir va, nei dešimt metų nepraėjo, pyst ir padaryta.

Didelis pospyris buvo čia mano meilė nerūdijančiam plienui. Kažkaip dalykai padaryti iš jo man asocijuojasi ne su laikinumu.

Ai bet prieš tai, tai lėkėm į eurotripą ir sakėm reik numaliavot mašiną. Tai va kaip atrodė ruošiama maliavojimui.Paskui tept lept su puvleriu purškėm, gavom lietaus ir patokių ir jėga.

Nu bet ne apie dažymus čia. Pateikiu detalius brėžinius, jei kas nors norės gamintis irgi.Prisipirkau vamzdžių visokių. Labai džiugino, kad radau seniuose ar moki veži ar kažkur kamino indėklą ar apdkėlą, kuris iš prastos neržos darytas, bet visgi iš neržos. Ir nusipirkau. Sakau jėga čia bus. Visiems rodžiau savo vamzdį tada. Parodysiu ir jums.Perfuruotų vamzdžių radau ebay, bet buvo nuotaika daryt čia ir dabar, tai sakau pichi, tagi pats susiperforuosiu. Pasidariau tokį šiokį fekalą ir staklę, kad gręžiot skyles, bet o Dieve brangus kaip aukštai dangus, angele Gabrieliau ir švenčiausioji trejybe, kas do vargas manęs laukė.. Pagręžiau dvi eiles iš nežinau kelių šimtų reikalingų ir sunaudojau daug gręžimo aparačiukų. Rezultatas aišku gražus, na o bet tačiau laiko sąnaudos manęs netenkino.Tada žinau, kad man prasta svarkė turi galimybę ir prasta plasma pjaut. Sakau reik daryt ką nors. Prisukau vietoj bormašinės plasmos degiklį ir tada darbas ėjo kaip sviestu pateptas.Pykšt pokšt keberiokšt ir pridarėm per du ar tris vakarus savo perfuruots vamzdžius visus. Bet reik dar flanšų. Išmokau braižyt su kažkokia freecad programa. Labai pasidariau ne piratas ir stengiuos naudot nemokamą softą. Tai supratau, kad mokamas softas yra ne bereikalo mokamas. Ieškojau kas gali išpjaut plasma arba vandeniu, bet niekur neradau kur kainos mane tenkintų, o tuo labiau gamybos terminai. vėl traukiau savo CNC staklę plasmą ir pjoviau. Džyrų džyrų duok pipyrų. O jau kreivai.O jau prastai.Gręžimas aišku buvo dar įdomesnis, nes nerža yra velnio metalas. Nuvažiavau pas D.M. kurs turi staklę ir visokių žinių. Susimažinom greičius staklės pylėm visokius pienus ir t.t. Bet nu jau gręžėm dvylika skylučių tai nežinau kiek ilgai. Išgręžėm. Dar šonuose išgręžom 60mm skyles. Nu ir tada jau turim visko ko reikia daryt ir pradėjau vyrinimo darbus.Reikėjo gerai pasukt galvą, kaip čia suvirint viską, kad būt kuo daugiau patogaus virinimo ir kuo mažiau nepatogaus virinimo. tai užvirnau vieną galą ir kito galo antrinį vamzdį. Įkišau į didelį vamzdį. Uždėjau ant vamzdžių skardas. Užvirinau vamzdį. Viskas easy peasy.

Reikėjo kaip nors pritaisyt duslintuvą prie mašinos. Čia biški prasidėjo linksmybės. Nu aš aišku jas įveikiau, bet nepasakosiu keik keismų ir verksmų čia įdėta buvo. Esmė kad va pasidairau laiklius. Uždėjau. pasižymėjau. Privirinau. Ir beveik ne kreivai.Supratau, kad mano suvirinimo aparatas nėra aštriausias peilis stalčiuje, nes rodo 0A srovę, o virina tikrai ne mažiau nei 50A. Skaudi tiesa it šlapiu skuduru per veidą užtvojo.

Nusiperkam nerūdijančių plieno varžtų ir tarpinių. Suveržiam viską. Ir vsio. Purpt ir eina.

Aišku geriau šimtą kartų pamatyti, nei vieną kartą perskaityti, bet vistiek..O jei neįsiembedina youtube, nes kreivas šleivas kodas pas mane puslapy, tai spauskit čionainais

Zum zum į Radviliškį!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s