Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
EUROTRIP
    (2009-08-22 15:16:58)

LABAS!

Aš Jums rašau iš Olandijos dabar jau. Taip. Ivanas atlaikė. Beveik net be trūkumų ir be nesklandumų. Neskaitant to, kad pilam tepalų pastoviai ir kartelį, kai autobane nuo kalno lėkėm, turbinos šlangą nuspjovė ir kad tarpinė atrodo jau leidžia tepaliukus irgi. Toliau daugiau viskas normaliai.

Kadangi esu ne prie savo turbojo kompo, tai nelabai pilas man mintys ir nuotraukos dar šlamštelio pilnos, bet trumpai papasakosiu kas buvo ir kaip vyko viskas ten maždaug iki šiandien.

Pirmą dieną atsikėlėm gal 5 ryto ir pasimaudę, susikrovę šmutkes pajudėjom truputį po šešių. Susirinkom Vytautą ir varėm į Lenkijas. Visi linksmi ragavom lietuvišką akcijinį alutį ir jau Alytuj pas Justuką darėm sysių sysių, o išrinktieji kakų kakų sakė eidamį tualetan. Nelabai ilgai užtrukus nulėkėm į Lenkijas. Pasienyje mes atrodėm štai vat vat šitaip.Lenkijoje važiavom greitai ir ilgai. Matėm visokių krautuvių, na o bet tačiau to pigumo pažadėto, taip ir nepamačiau. Na tiesa, radom, kur alaus skarba kaštuoja 1.69 lenkų.

Tada prasidėjo visokie skarbų daužymai į galvas ar šiaip į save. Pirmą kartą kai daužiau sau į kaktą, tai dar dabar turiu randą, skarba laimėjo. Vėliau, aš laimėjau.
Tada pylėmės salerkos kur galvojom, kad pigi, bet buvo ne pigi. NA o bet tačiau radom vėliau biodyzelino, kuris lietuviškais kainuoja gal 2.40. Kadangi pylėm visą baką tai buvo baisu ir ilga ir sunku.Vienas dar puikių Lenkijos malonumų buvo kvarco kasyklos. Ten mes su Vycka du narsuoliai girtuokliai, kurie gėrę jau daug buvo maudėmės. Žiauriai faina buvo. Parodysiu kakiną nuotrauką, nes blogas aš fotografas, tik mėgstu fotkyk daugiau negu galima. Taigi kvarco karjero peizažas.Į vietą atvykom po beveik 18 valandų kelionės, valio TADUI. Tada ėjom miegot ant super minkštų grindučių ir buvom jėga atsikėlę. Nuotraukų nėra, nes baigės fotikai ir telefai ir viskas baigės mano, bet na o bet tačiau gal kada nors po daug daug metų kai turėsiu visas kelionės nuotraukas ir laisvo laiko, tai manau padarysiu normalų kelionės aprašymą.

Kitą dieną važiuodami su Tadu ir Vycka gale linksmai leidom laiką ir atradom, kad galima subutilninką Lenkijoj nusipirkt. Šiaip dar matėm Aušvico žydų lagerius, kurie paliko tikrai didelį įspūdį, bet kaip jau minėjau, dabar nėr fotkių pa manes.Čia buvo tie draugai. Tada vakare pasiekėm mūsų kitą hostą, kuri buvo kiečiausias bičas pasaulyje ir mes tan pas jį pasibarškinom 02:30. Jis priėmė, davė dar gert, bet nieks jau nevaliojo, pašnekėjom gal valandą ir varėm miegot pas jį ten nerealiai. Nu jis nieko nedirba, taiso kartais mages, mėgsta keliauti ir gyvena tokį indėniška mauglio gyvenimą. Jis turėjo dar mašinyčių, su kuriom aš ryte žaidžiau. Vienos fūros ir traukiniai. Žodžiu tokie bičiukai tai paliko gerą yspūdį ir pakėlė visą moralę kelionės. Dar su juo varėm į smėlio kasyklą su juo turkštis. Buvo irgi faina.Dabar mane jau visi varo varytis į Olandiją mėgautis žolytėm ir gėlytėm ir viskuo kuo dar rasim. Tikiuosi liks pinigų biški, nes dar varysim į kokį atrakcijoną parką ir vandenų parką ir t.t. Kolkas viskas gerai. Variklis tepas - nerūdiją. Važiuojam ir dainuoja!

Kolkas tiek, viso gero.

I smoke two joints in the morning... I smoke two joints at night..

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s