Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
EUROTRIPER day 1
    (2009-09-08 21:04:21)

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata ir visuomenės gerove!

Viens du trys važiuojam!

Nors po didžiosios mūsų kiaulionės į Olandiją praėjo jau nemažai laiko, aš dar vistiek jaučiu, kad ne viskas susidėliojo į savo vietas mano galvoj, na o bet tačiau tūkstantį kartų per dieną girdint prašant papasakot varau kiek galiu detaliau ir tiksliau pasakot apie mūsų nuotykius. Šįsyk apie pirmą dieną.

Galbūt kas net matė, kad Ivanas biški ožiavos ir turėjo tuntus nebaigtų darbu dar rugpjūčio 18 dieną, bet ta diena bus nepamirštama darbo ir baigiamų darbų diena - tiesa, gal ne visi ir super sėkmingai baigt, bet Ivano visi neužbaigti mazgai buvo užmazgyti ir jis pasiruoštas keliauti!

2009-08-19 6:00
Kraunamės šmutkes visi ir 6 babaimiai ir visiškai naivūs šaunuoliai pajuda iš Kamčiatkos link New York`o pasikraut septinto narsuolio.Mūsų ekipažas: Tadas, Inga, Vycka, Monika (Ingos draugė), Gėlė-Aistė (Ingos draugė), Paulius (Ingos draugės draugas) nu ir ant galo dar ir aš pats. Mūsų pirmos dienos tikslas pasiekti beveik Čekiją - tokį Lenkijos miestelį, kurio vardas Čiešinas ir kuris yra unt sienas. Vairuotojas - Tadas. Pramynė penkis milijonos kilometrų tądien ir vairavo ~18 valandų. Aš tai net gert tiek laiko nevaliojau, bet apie viską iš eilės. Kadangi kelionė yra atostogos, tai pirma alaus skarba atsidarė maždaug apie Lukoilą, kur saulėtekio alėjos pradžioj yra (tiem kas nežino atstumų ir vietų, tai apie 6:15 ryto). Kol išvažiavom iš Vilniaus ten išsigėrė jų pora, paskui varėm superiniu keliu per Trakus į Alytų, pas Justiną Z. Ten pasifotkinam su juo ir jo mama.Visi pačiurioja, rimti vyrai pakakoja ir lekiam linkui sienos. Sienoj stojam į pinigų mainytuvę ir pasiimu savo išsvajotus 200 eurų. Nesu tikras ar užteksiu, bet nelabai dėl to jaudinuos, nes etanolio poveikis jau jaučiamas. Padarom sysių sysių ir važiuojam į šnypščiančią šalį. Vycka dar gavo garbę užklijuot lipduką LT, aišku kreivai pavyko jam.Gandai apie biodyzeliną mums atrodo vis gandiškesni, nes jau šimts kilometrų nėra pigios salerkos. Didžiuosius pijokus mane ir Vycką ir net Paulių ištinka bėda ir mes statom alaus butelį Tadui, kad sustotų patręšti miškelį.Smagu buvo! O kuro rodyklė jau artėja į nulį.. Kaip ir alus.. Pamatom benzakolonkę, sustojam, dasipiliam 5l salerkos ir alaus tai neperkam, milijoną kainuoja. Varom toliau!
Gal po šimto kilometrų išsigelbėjimas - Lidlas! Pusė žmonių tekini į Lidlą pirkt ėst ir gert. Kita pusė paskum. Radom pigiausią alų po 1,69 zlotų. Nebuvo itin brangu. JAMAM VAGONAIS! Na dar biški ir užvalgėm ir riedam toliau.Alus liejasi laisvai! Atmintyj atsirast spragų pradeda. Žinau, kad už Varšuvos pamatėm prūdą navigacijoj sakom stojam, o ten - kvarco karjers! Dream teamas Vycka ir aš įšokom pasiturškėm. Pasifotkinom milijoną kartų.Nors buvom visi švarūs ir žvalūs, na o bet tačiau Ivanas nusprendė, kad jam reikia tepalų daugiau ir spiegė mums visais garsais kokiais tik mokėjo. Tada mes turėjom litrą užsiseivinę alyvos ir jam įpylėm. O kad jam įpilti ko nors, reik atidaryt kapotą. Atrodo taip maždaug tas vaizdelis.Saulutė bėga leidžias, bėga už kalnų ir teletabiams jau vėlu! Išlūžo galas vakarop..Dar biški pavažiavus atsiradom į Čiešiną, kur mes su Vycka jau sunkiai stovėjom ir ėjom į bendrabučius miegučio daryt. Juokinga buvo tai, kad mes gyvenom su Katalonu, kurį vadinom turku ar albanu. Kai jis mus atvedė į kambarį ten buvo lova ir Vycka sako, kuris ant lovos miegosim. Esmė, kad gavom padušką, porą pledų ir miegojom ant minkštų grindučių. Smigom apie vieną valandą kitos dienos.
Inga 2009-09-08 23:23:00
Jėė. Aš irgi galėsiu užrodyti kelionės aprašymą kam nors(;
rugile 2009-09-27 11:58:55
jau pasiilgau taves mylimasai mano :D labai juokinga skaityt :) tu pats geriausias!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s