Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
EUROTRIPER day 4
    (2009-09-23 00:11:03)

Pirmas rytas Olandijoj, aka ketvirtoji dienužė.

Miegam ligi dvyliktos. Maudomės po šiltu dušu. Niekur neskubam. Pavalgom normalius pusryčius. Pažiūrom kas gero one.lt dedas. Dar numetam miklų straipsniuką į blogą. Dar kartą pavalgom ir pajudam į Mastrichtą. Pažiūrėt kaip ten atrodo garsiosios kavos parduotuvės. Ten taip vadinas žolės taškai.
Kas netingi dar paryškina užrašus ant Ivano išeinant ir mes pasileidžiam iš pakraščio į centrą.Visi kupini džiaugsmo, dar gana daug energijos ir optimizmo. Viskas įdomu. Įdomu dviračių takai ir ženklai, kaip reik spaust šviesaforo mygtuką net.Radom fontaną net! Aišku reikia pačiupinėt koks ten vanduo. Ar skystas? Skystas!Dar radom biški išsigimusią plytelę, ant kurios reik norą galvot. Net labai išsigimusi. Bet vistiek liepiau Tadui sugalvot norą ir sakiau kad išsipildys.Daug ten dar visko matėm. Visokių laivų, laivelių, fontanų, parkų, prūdų, karosų dydžio sulig aš. Nu visokiausių įdomybių, bet kai radom patranką, nu čia tai buvo viršūnė! Mergos aišku buvo normalios ir nevaizdavo kad patranka yra jų falas. Mes tai ne! Mums tai buvo akcija atrakcija. Visaip. Visom pozom. Visi ir po vieną!Toliau ką matėmt tai zoologijos sodą viduryj miesto. Ten eina žasys sau per kelią, vištos ganos. Bembių šeimynėlė. Bet geriausiai tai ožys su ragais kaip pas čioperį!Dar viens fainas miestelio draugelis buvo meškis kurs sėdėjo pagirings. Mano būt kasdienins bičiulis jaučiu jis toks. Net norėjom pasiimt ir nusivežt visi jį namo. Aš tada labai norėjau nusifotkint su juo, bet Inga šaukė rėkė klykė spiegė ir ten įlindo ir nusifotkino iš visų pusių, o aš va tik biški pasimaišiau vienoj vietoj.Ne per toliausiai nuo meškiaus aptikom ratą su kėde. Tas ratas suktis gali. Spėkit ar nedavėm džiazo tada? DAVĖM! Irgi kaip tik išmanėm. Tai užšokt, tai nušokt, tai perbėgt. Kol galiausiai neišsivartėm visi. Bet nusifotografuot buvo būtina!Baigės parkai sodai ir miestai ir universitetai ir štai pagaliau tai, kuo garsėja Olandija - legaliais visokiais [ne]gerumais. Mes tai buvom šoke. Sakėm visi: "Aš [negražus rusiškas žodis] šoke!" Pažiūrokit patys.

Įėjus pasitinka mus grojantis fone Bob Marley. Visur beveik lietuviška trispalvė žaižaruoja. Visokių trintuvių, smulkintuvių, bongų, kongų, ko tik nori ir kam tik ko reikia. Ot tai smagums buvo. Tada nuėjom dar į kavos parduotuvę, kur prispirkom negerų dalykų, nuo kurių man aišku nieko nebuvo, nors galvojau nuogas po laukus lakstysiu. Dėl to su Vytautu nusprendėm vakare rimtai dviese po kaseką sau susisukt ir parūkyt kaip žmogai. Tada tai yra kaifas.

Dar vienas faktas, kuris vėliau peraugo į visai nefaina faktą - dviračiai! Jų ten milijardai milijonų. Daugiau nei žmonių. Nežinau iš kur gali būt ten jų tiek? Jiems net keliai nutiesti, o mašinom tai ten tik tarp kitko. Vaikščiojom dar gan neilgai, bet matėm jau pakankamai daug, kad per gerklę lindo. Kad ir čia - prie stoties.Paskui tądien dar pavalgėm vakarienę prie tilto kokiotais, pagėrėm alučiaus jau iš anų kraštų. Pasigrožėjom visokiom istorijom ir kitais smagiais dalykėliais ir patraukėm namolio, kur mūsų laukė vakarėlis ir žolės rūkymėlis. Apie to vakaro nuotykius jau buvau rašęs savo bloge, man net atrodo čia. Tiesa, pakeliui eidami namo radom krūmą kažkokį. Labai jau įtartiną. Vėl fotkinomės visi. Išvis aš fotkinau viską ir visada. Net bloga nuo tų nuotraukų jau man!Ai nu ir dar vieną. Vyckos stotelė.Labanakt.


Sesė 2009-09-25 14:10:12
Labai prajuokino Vyckos stotelė :D O jau tie dviračiai.. Tai kaip ten po to savo susirast? :D
brain5ide 2009-09-28 23:56:36
Mane tai ožys čioperis prajuokino. Aš irgi tokio noriu.
Chopper goat, chopper goat!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s