Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
EUROTRIPER day 5
    (2009-10-12 00:31:48)

Laba diena!

Po milijonu metų, dar nelabai susiradęs savo įkvėpimą, bet jau raginamas gausaus gerbėjų rato (vieno ištikro), sėdu aprašinėt penktąją dieną.

Diena, kaip visada, prasideda rytu. Kadangi mes visdar gyvenam pas Moniką, tai rytas yra fainas. Aš dainuoju duše, chebra valgo, planuojam kur važiuosim šiandien. Nusprendėm važiuot į tašką, kur ribojas Olandija, Blegija ir Vokietija, tada į Belgiją, pas mano draugus belgus (Rožę, Oliviją ir kitus). Kol mes ten dainavom, skambinom, skaičiavom, matavom, Vytautas žiūrėjo į vakar matytas dykumas.Bevažiuodami ir ieškodami pigaus dyzelio, kurio aišku neradom, nusukom į kažkokį miestelį, kur sakė gražu yra, tai mes ten ir vaikščiojom visaip ir visur. Matėm uolas ir akmenis.Dar radom lošimų automatą, kur aš nusprendžiau pralošt 50 centų europietiškų. Turbūt visi atsimena tokį lošimų automatą, kur stalčiuks važinėja, o ant jo milijonas koks monetų pridėta ir reikia įmest gerai savo centus, kad nustumtų kitus? Aš taip iš lempos pirmą kartą mestelėjau ir pyst laimėjau gal ten porą eurų. Visus pralošiau sėkmingai ir valio! Kiti pralošė daugiau. Vat Paulius bando parodyt, koks jis čia nelaimingas.Vaikų bičiulė patranka, šįkart su spiriukais!Užlipe ant kalno radom pilį su visokiais arbaletais. Aš nusprendžiau, kad tas arbalet-katapultis neveikia. Bet atrodo gražiai vistiek.Po to miestelio, užsipylėm brangios salerkos ir varėm į super duper trišakį. Ten yra labirints. O jis tai buvo džiaugsmo ir juoko šaltinis! Štai matome Tadą, puikųjį labirintų meistrą sakantį "Ar čia taip arti tas namelis? Tagi čia nėr kas veikt!"Tada išėjom visi į skirtingas puses. Aš pasukau į kairę, apėjau ratą ir atsidūriau vėl tam pačiam taške. Paskui kažkur blūdijau, šokinėjau per vandens fontanus visokius. Suradau Vytautą. Su juo tada kooperavomės. Pamatėm, kad Inga su Gėle jau centre. Nu bet nenuleidom galvos ir greitai nubėgom patys į centrinį namelį, kur jau skaitos, kad pabaiga. Tada išdidžiai žiūrėjom ir šaipėmės iš visų kas vaikščiojo, kol mergos liepė susiimt. Susiėmėm.Dar galim pažiūrėt, kaip džiaugis Tadas šituo puikiu labirintu, kuris kainavo gal 3,5 euro.

Tada pasijuokėm visi ir nubėgom paliest taško, kur kertas tos trys sienos. Įdomiai ten atrodė tas taškas, bet visgi nesiajučiau didelis ir galingas stovėdamas ant sienos. Aišku mums protingiems kilo mintis ten, kaip čia viskas atrodė, kai buvo sienos tarp šitų valstybių.Nėr čia ko galvot, šokam Ivanan, vycka už šturvalo, pablūdijam po stovėjimo aišktelę, išvažiuojam! Varom į Belgiją, Laakdalį. Pakeliui užmiega Paulius. Liepėm Vyckai sukinėt vairą, kad jis pasilenktų kaip turi būt ir galėtume duot alaus jam įpilt, neišėjo. Gerai, kad prieš tai pabandžiau pozuot žudiką su šaukštu.Tuomet seka nuotrauka, kuri prašyte prašosi anekdoto: "Panele, ar ir jūs į spermos banką laukiat? MHM!".Nuvažiuojam šiek tiek ankščiau, negi atsilaisvina draugija. Susirandam krautuvę, tariam tradicinę frazę "čypest bier" ir perkam paletę. Dar užsipilam pigios salerkos - 10 centų pigesnės nei Olandijoje. Bet alus čia svarbiausias. Jį įdėjom į šaldytuvą ir netik.Tada prasidėjo linksmybės. Vakaro linksmybės ir didybės. Nuo sporto salės ėjom į centrą ieškot alaus šventė, kuri, kaip mums pasakė žavios panelės baigėsi jau seniai. MEs vistiek ėjom tolyn, nes nebuvo prasmės neit ir sustojo mašina, kurioje sėdėjo draugas Johanas, kuris palydėjo mus baruosna. Ten prie mūsų prisijungė Rožė, Olivija, Nikita su vyru ir mes tada laimingi, pagėrę galingai ėjom miegot į sporto rūmus! Vakaro pažiba - abstinentas Tadas!Kaip turbūt supratot, mūsų draugai vaišingai pasielgė su mum. Buvo be galo smagu matytis su jais ne stovyklos reikalais. Gal kiek nesmagu, kad neleido prisdėt užsimokant už sąskaitą. Dar faina, kad davė miegot kur. Tadas ten nulūžo ir apsivėmė dar. Ir nieko. Visi jie daugiški ir geri. Ir Olvija labai graži. Kaip visada puiki. Ir Rožė fainas ir šaunus. Geri jie žmonės. Kaip aš beveik.

Nu ir bonusui Tadas ant matraso. Duvel padarė savo..


gabrius 2009-10-14 10:23:40
a kokios juokingos pakuotės po 16 skardinaičių :D
Sesė 2009-10-14 15:41:58
Norėčiau į tokį labirintą :)
Inga 2009-10-23 19:19:39
Jee skaityti ir prisiminti...(: Ir dar vienas praleistas faktas - Monika tą dieną buvo paskutinį kartą su mumis ir vakare ji mus paliko..

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s