Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
EUROTRIPER day 6
    (2009-10-27 01:37:38)

LABAS RYTAS!

Kadangi aš jau kapituliavau prieš rytojaus atomo fizikos kontrabasą, tai sėdžiu, geriu iš puikaus alaus fukso Broniaus pirktą alų ir žiūrau į eurotriperio nuotraukas. Taip. Atėjo laikas ir mūza man aprašyti dar vieną ir labai smagią kiaulionės dienelę. Dienelę "Bubyjailende" (išvertus iš žemaičių kalbos "snarglių žemė").

Vienas svarbus faktas - Tadas. Kas neskaitėtė praeitos dienos aprašo, pravartu pasidomėti.

Tado rytas, ir pirma pusė dienos..Tuo tarpu atėjo Gertas ir davė mums saldainių, draugas Dirkas davė maikučių geltonų, kurios dar buvo likusios nuo Jurbarko ir Laakdalio draugystės stovyklėlės, kuri buvo ne tai ir seniai. Nukrypstant nuo temos, galiu pasakyti, kad toj stovykloj pasitempiau raumenį, vat būtent tam pačiam sporto komplekse tai vyko! Grįžtant prie temos sutojom mes ir draugai belgai vienai bendrai nuotraukytei.Tada draugė Olvija dar motinišku prisilietimu išvadino mane negražiai ir sutvarkė maikę mano.Vytautas už Ivano vairo ir lekiam į snarglių žemę! Olivija veda mus, nes vyksta kažkokie remontai, ar koks ten baubas, ir reik varyt per slaptas praxodkes, vertas 10Lt.

Atvykom. Olivija savo Peugeote randa parkavimo pinigą, paskutiniai atsibučiavimai ir mes išsiskiriam. Tadas saugo Ivaną. Kiti bebaimiai eina į pavojų ir džiaugsmų kupiną atrakcijonų parką! Vycka tada sakė: "RUPŪS MILTAI!"Vaikščiojom mes visur smagiai pradžioj, bet nuėjom į visiškai nekaltą atrakcijoną, kuris, kaip mums vėliau paaišėjo, buvo vienas iš tų gerųjų džiaugsmo dalintojų. Nuotraukos, deja jo neturiu, bet esmė ta, kad jis susiejęs su vandenium. Vėl nukrypimas - kadangi diena nebuvo šalta, tai viskas kas buvo sisieję su vandeniu buvo jėga! Plaukėm žodžiu tokiom valtelėm, ir buvo mini kriokliukas toks.. Biškelį ant Vyckos vandens kliuvo, jis jau panikuot bepradedąs ir staiga ant Pauliako, per tarpą, bangelė tokia pūkštelėjo. Nuo akinių varvėjo..Dar teko garbė nueiti ant milžiniškos ir visiškai lievos gorilos, bet Vycka, būdamas neeilinių gebėjimų pūliuoti vaidino išsigandusį. Aš būdamas neeilinių gabumų neatsidaryt fotiko iki galo, fotkinau. Laimei vieną kadrą dar padarėm su pilnai atvertu objektyvu!Paskui mes dar vaikščiojom po visokius fainulkus atrakcijonus. Sukomės ten ir į priekį, ir atgal. Ir kalniukais varėm visokiais. Ir šiaip fainai leidom laiką, kol priėjom vienus kalniukus, kurie visiškai nebuvo tobuli, išskyrus tai, kad juose dirbusi poniutė leido man sudainuot dainą per mikrofoną. Aš skambiai užtraukiau "Everybody sing the song, doooday doooday..."! Man net paplojo Pauliaks! Štai toji žavi darbininkė!Po šio gražuolio patraukėm į geriausią dienos atrkacijoną "Indiana River", kur visai netikėtai mes sutikome pagiringai blūdijantį Tadą! Aš nusifotkinau su juo pirmas!O juokingiausia čia buvo tai, kad atrakcijono pradžia yra tokia gana rami - lėtai besisukančiu ratu reikia įsilaipinti. Tadas buvo pasodintas, aišku, į priekį. Jo žodžiai "Kad tik neužmigčiau" tapo dienos citata, mat praėjus gal 15 sekundžių po šių žodžių jis buvo šlapias ir klykė nesavu balsu. Na nuo tada mes nesiskyrėm!

Beklaidžiojant dar užtikom vandens čiuožyklą, kur reikėjo čiuožt porom. Šįkart ilgieji buvo tandemas. Vycka aišku sėdėjo priekyj, jam drėgmė labiau patinka sakė. Nu gal nesakė, bet norėjo.Indiana River laukinis variantas. Jis neveža taip gerai, kaip vidinis. Netaško taip vanduo ten.O kai diena pasiekė savo epogėjų ir karštumačio piką, mes patraukėm į laivelių mūšį. Pavadinimo nepamenu tikslaus, bet gal Bannana Bos.. Na neesmė. Ten sėdi laivelyje ir pompuodamas plieki į kitus. Smagiai kvatojom ir pliekėm gražiai ir išlindę iš atrakcijono atrodėm taip. Šįkart visi gražūs buvom!Vaikščiojom į Evolution kelis kart, gėrėm alų už šlapius pinigus. Kritom laisvu kritimu Typhoone, supomės Sledge Hammeryj, bet nuotraukų kažkaip nėra. Pavargom ir susipykinom visi po tokios dienos ir stresų skrandžiui.. Paliekam Belgiją, šlapius atrakcijonus. Vykstam atgal į Olandiją. Į Utrichtą.Labanakt!Pagrindinė gerbėja 2009-10-28 23:38:18
Ši tavo kelionės diena sukelia daug smagių prisiminimų.Šaunu! Laukiu tesinio ;)

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s