Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
EUROTRIPER day 7
    (2009-11-04 22:50:46)

Laba diena, gerbtinieji Geigeriu ir Miulerio* skaitikliai.

Kadangi praeitą kartą truputėlį pachaltūrinau (o aš taip mėgstu), tad šiandien taisau (kaip visada) savo klaidas ir iškart pasakau, kad praeitą dieną mes pabaigėm Utrechte, pas "baisią kaip karas" hostę. Nenorėdamas sudaryti klaidingo įspūdžio apie savo išsiauklėjimą teigiu, kad bet kuris žmogus, kuris suteikia pastogę, yra vertas didžiausios pagarbos ir meilės, tačiau tai nereiškai, kad visi, suteikę pastogę žmonės yra lygūs.

Jei gana sunku suprasti, apie ką aš, tai skaityk toliau šitą pastraipą, jei ne - gali praleist. Kai buvom pas Vokietį jis mus kaip savo vaikus ten prižiūrėjo ir pasitikėjo. Kada atvažiavom čia, iškart buvo pasakytos taisyklės ir kad visi tylėtume kaip pelės!

Tą vakarą visi gan anksti lūžo.. Na tik mudu rudu trydu su Vycka dar pasėdjom, pagėrėm pigaus belgiško alaus ir pašnekėjom su klasioke Simona per one.lt erdves! Tada ėjom miegot. Aš, šį kartą**, miegojau ant ilgesnės sofkės. Dalis draugų miegojo balkone! Su mūsų hoste gyveno jos draugelis, kuris buvo panašus į gėjų ir australė kurios vardas buvo Šanchai.

RYTAS! Puikus tualetas ir dušas ir mes maunam iš čia lauk! Na dar prieš tai visi pasidžiaugia internetais. Feisbukais, onėm ir matelisnori.dar.ltTik prie Ivano vėl kelių minučių sustojimas! Reik sukraut daiktus. Čia mes vėl džiaugimės mano ir Tado tašių formos išlaikymo nesugebėjimu ir Ingos papais.Tada buvo miestas. Ir visi, norintys pamatyti miestų nuotraukas, kurios man buvo tikrai nevykusios, galite parašyti man elektroninį laišką.

Po miesto važiavom į kitą miestą. Pakeliui radom karves. Ir aš su jom nusifotkinau!O tada pamatėm Tadą su aviatoriais (akiniai tokie stiliovi) ir iškart nukadrinom irgi!Paskui važiavom dar vieną miestą nuvažiavom. Į Harlemą. Ten mes gyvenm skvote. Kur, deja, nepavyko padaryti nuotraukos nė vienos jo. Galbūt taip lemta.. Gal būt ne. Na bet apie jį vėliau. Nes Jūra netoli! Aišku maudytis! Tadas ir Pauliaks nesimaudė. Mes tai maudėmės! Ten backgruonde mes!Grįžom prie skvoto. Laukėm vadų ir sėdėjom Ivane. Valgėm AMBURGE. Ir truputėlį dar peivos turėdami linksminomės. Tai pasakoja nuotaukų triptikas: "Juokiamės? Juokiamės! Ne!".

Kadnagi šitos trys nuotraukos pagal numerius eina iš eilės, tai yra labai juokinga. Bent man.

Po kurio laiko atėjo mūsų skvoto vadas ir mes ten ėjom. Skvotas - namas be savaininko, užimtas benamių. Pas uos tokios linksmos taisyklės ar įstatymai jie vadinas, kad jei namas pabūna kokius 2 ar 3 mėnesius be vado, tampa niekeno, ir jį galima pasisavinti. Dalinai. Atjungt elektrą ir vandenį yra per brangu ar per kažkas, ar tingi gal net, ir dėl to galima ten gyvent puikiausiai!

Žiūrint nuotraukas susiprato, kad gal po 6 dienų kelionėje aš pavargau fotografuoti viską ir nutoraukų mažta. Nėra čia ką rodyti.. Na nebent miestus. Bet nesimėgsta man jie. Atsibosta.

Ryt važiuojam į kelionės tikslą - Amsterdamą!!!


Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s