Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
EUROTRIPER day 8
    (2009-11-19 17:30:48)

Labas rytas sako Tau kavos puodukas, labas rytas sako šilto pieno su medum trys stiklis. Matelių gripas jau čia, laikrodžio rodyklė link fidi posėdžio sukas. Repas šnepas įžangai visada suteikia grožio ir kaifo. Aišku čia ne eminemo lygis, bet jūs dabar paskaitysit kaip mes blūdijom Amsterdameryj! Vėl noriu pasidžiaugt tuo, kad kuo toliau, tuo mažiau rašyt reikia apie kiekvieną dieną, bet paliūdėt dėl to, kad vis mažiau noro lieką tą daryti.

Nesvarbu.

Pradžia. Rytas. Atsikėlėm. Pauliaks draiveris šiandien. Jo vairavimas buvo visai geras, nepaisant to, kad pavaras grūdo taip, kai man į šikną kas nros cukiniją kad grūstų (čia reik suprast, kad mano užpakliuko skylutė nėra didelė, o cukinija yra, tada reikia panaudot daug jėgos, kas šitam procesui suteikia nežemišką skausmą). Aišku prieš išvažiuodami pavalgėm visiems jau įkyrėt pradedančių amburgerių.Tada buvo nieko neveikimo truputį. Ir mes jau amsterdame. Nuvažiavom į kažkokią aikštelę netoli centro. Pastatėm Ivaną. Išėjom į turgelį kokį tais. Vyrai mūrai aišku apsipirko greit ir sėdėjo ant krantinės. Vienintelis dalykas, kuris paskaidrino nuotaiką kol laukėm moteriškų buvo papas.Paskui buvo nuspręsta, kad mūsų trijulės (Tadas, Vyc, ašai) norai ir troškimai skiriasi šiek tiek nuo kituomenės žmonių ir įvyko skyrybos. Gal dėl to, kad mes ten naujokai ir mums jau pabodę tie miestai, mes užmiršom svarbiausią Amsterdamo privalumą - raudonų žibintų kvartalus. Galbūt tai bus proga ir tikslas sugrįžt čia dar kartelį. Kad ir kaip ten bebūt mes neliūdėjom. Beeidami kur veda akiniai radom Aldi. Visi prisipirkom pigiausio alučio, kuris mūs gimtojoj šalyj nėra toks jau pigiausias, ir ėjom prie upokšnio. Ten mūsų laukė nematytas dalykas.. Kaip jau minėjau, kad dviračiai užkniso juodai.. O ką sakyt dabar?!Milijonų aukštų tai mažiausiai dviračių stovėjimo aikštelė! Jaučiat kiek ten dviračių? Išvis. Ten Olandijoj tiek dviračių, kiek Baltik-Vairas nepagims dar šimtą metų. Nu bet prie tos aikštelės buvo laiptukai, kur mes susimąstę apie Amsterdamą sėdėjom.Per tą upokšnį, prie kurio mes sėdėjom gal valandą, nu gal daugiau čiut, praplaukė daugybė laivų. Jie ten be perstojo plaukė. Man, kaip prie Nemuno gimusiam ir augusiam toks vaizdas buvo itin neįtikinamas. Mat mano gerosios vaikystės laikais, kuomet laivyba Nemunu dar nebuvo visiškai kojų pakračiusi per dieną praplaukdavo dvi raketos.
Truputis etanolio mūsų kraujin ir mes jau su šypsena paliekam dviračių aikštelę!Ir einam apmyžti kampo..Tai buvo visiškai fainas lauko tualetas. Ten sysiojom visi. Ir sakė, kad nubėga sysius į upę. Šis upokšnis turi vs daugiau bendro su Nemunu.
Tada parėjom namo, susirinkom visi. Sėdom į automašiną, užvalgėm ir varėm namo. Kol išvažiavom iš Amsterdamerio, mus susitapdė policajus, sako 300 eurų būt bauda, bet paleisiu, važiuokit greičiau iš čia. Tada dar lietuvis vienas sako nu ir blūdijat. Važiuokit šitaip taip taip ir taip. Ir kažkaip išvažiavom.
Grįžom į Harlemą. Sustojom Lidle, nusipirkom pavalgyt ir atsigerti. Tada sutraukėm nelegalūjį žolės kasekiuką, kuris buvo pats linksmiausias visoj kelionėj ir linksmai kvatodami dar pasdėjom Ivane. :D Aišku vėl buvo skyrybos. Bet nieko baisaus. Vycka užsidėjo aviatorius.. Pradėjo šnekėt protingus žodžius. Ir juoktis protingai.Tą vakarą pro mus pravažiavo motoroleris. O protingasis Vytautas pasakė, kad kažkas labai greitai su trimeriu prabėgo pro šoną.
Aš nominuoju šitą frazę, kaip juokingiausią visoje kelionėje.

Rytoj važiuosim per tiltą, kuris yra 15km ilgio!!!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s