Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
IVAN regeneration!
    (2009-07-26 10:08:50)

Šitą pavadinima reik sakyt, taip kaip per kveiką kai pasiimi regeneration sako REGENERATION! Tai čia degeneration! O visa degeneration esmė tokia, kad mes, apžiūrėję savo turbo kompresorių, nusprendėm, kad jam jau pizokiškės it atseit be jo trauks geriau! Visi kas bent biški supranta lietuviškai suprato, kad netraukia be mirusios turbinos Ivanas geriau. Visi kas nematė dar turbinos galim parodyt, kaip jinai atrodo mano darbe ant stalo.

Turbo kompresorius

Tam mes biški tik perdarėm oro padavimo sistemą, ir buvo viskas tipo gerai. Pati perdarymo esmė buvo vamzdyno sudūrinėjimas kur reikia ir kur nereikia. Su vandeniu ir be vandeniaus. Vanduo tai šiltas ir jis suminkštija šlanges ir tada užmaut smagiau būna ir lentgviau ir geriau.

oro isiurbimo slanges

siltas vanduo

Tada lauke visi darbai buvo puikūs ir chebra saulutėj deginos ir darė buferius.
O pačius buferius dar biški nušveitė ir pašlifavo gerokai. Ir dar net pašpakliavo!! Dirbo rimti vyrai, tai ne aš, šūdą maliau.

blizg bamperis

Pašėlę berniukai nušpakliavę buferiuką

Dar biški juoko vat įterpiu - draugeliai bičeliai papylė biški acetono ar 646 ant buferiaus, tai nuvalė dažus ir dažė dar kartelį. Bet tai jiems smagu buvo sakė.

acetonas eda dazus

Tada vėl dirbom visi su šypsena, tą gražią dieną ir buvom buferistais! Dar Inga savo peugeotą biški padažė prie progos, bet apie tai, kitoje laidoje.

grazi diena

Buferistai

Čia vat Gabrielius [jo vardas modding.lt forume - maksaz] savo primerikei, katra užtempė Ivanušką ant kalno (aš vairavau, aš aš aš) buferį kalą ir rūdis naikina.

Gabrielius su bamperium

O aš prie įsiurbimo sistemos nudistas buvau!
<..>Yra tokių kurie myli velvetą,
Bet vasarą rūbams aš sakau veto!
Yra keistuolių kurie mėgsta džinsūrą,
Bet jie nebus niekados kieti bachūrai.<..>

nuogalius

Kadangi duslintuvas netiko be turbinos dėt, tai aš darbe suvirnau tokį tipo vamzdį su flanšu. Jo visa esmė nukreipt dūmus, kad nepūstų į saloną beveik ir nedegintų laidų. Savo darbą atliko. garso neslopinai visai.

Vamzdis

Su varikliu lyg ir baigti darbai buvo, o liko tik radiatorių pakeisti. Vyksta vandens išleidimas. Toks gražus vaizdas ir labai simpatiškas. Ir rudokas dar išbėgo iš tų šlangų. Gediminas Rudokas išbėgo. Labai gerai tokiems darbams yra replės kurios didinas. Tikrai gera investicija buvo jos.

Nuimam slangas
Beg vanduo

O paskui atėjo pietų metas ir valgiau lašinius ir gėriau arbatą. Smagu buvo ir skanu net.

Pietus

O po pietų radiatorių patį naują prisukt. Biški sunkiau buvo, nes gal mašina palankstyta truputį, ar ką. Tai mes ten ir dviese ir trise dėjom. Gražiai atrodė mūsų darbas visų.

radiatoriu dedam

O kai dvise jau nevaliojom, tai kviedėm dar ir Šaltinį ir atrodėm gražiai ir dailiai. Trijoletas buvom.

dedam radiatoriu trys

Tada užpildinėjom sistemą antifryzu. Supylėm 11 litrų antifryzo. Tada dar nuorinom su tokiu šriubeliu priekyj. Labai smagu buvo. Ir važiavom į maksimą pirkt gėrimėlių ir buvo balius. Tiesa, kelionė labai liūdino, nes mašina visiškai netraukia. Dar ir su ta neveikiančia turbina biški geriau traukė. Tai buvo liūdnos nuotaikos, bet kadangi mano gimtadienis už sekudnės buvo ir dabar dar yra (sveikinkit visi po tris kartus ir būsit geri žmonės) tai greit nuplovėm liūdesį.
UŽTEKS GALVOT, EINAM BALIAVOT!

Starka


Tadas 2009-07-26 10:22:04
Su gimtadieniu (noriu buti geras zmogus)
wideass 2009-07-26 13:45:37
as irgi noriu toks but.. su gimtadieniu, Mateli Arunai..
sratunas 2009-07-26 14:59:13
Su gimtadieniu su gimtadieniu su gimtadieniu! Esam geri zmones!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s