Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Ivan: Back to the Future
    (2009-08-02 10:57:10)

LABAS LITRAS!

Nors jau sekamdienio pietai beveik, bet aš visai nebijau to, kad man dar rekia parvažiuot į Jurbarką iš Vilniaus su autostopu. Visi nebijau. Ir nebijau to, kad biški galvą skauda. Nusišnekėjau, bet trint tingiu.

Ką nuveiki darbo liaudis šį puikųjį savaitgalį Ivano labui? Na pamiegojo po juo truputį, įdėjo turbiną ir nudažė man nepatinkančią sidabrinės spalvos apačią juodai. Dabar jinai, kaip kad pasakė Gabrielius, blizg kaip vonia! Dabar kaip priklauso šitam blogui reik duot nuotraukų, kad tie, kurie tingi skaityt galėtų pažiūrėt. Aš būsiu geras ir dar net pakomentuosiu kas ten vyko maždaug, todėl visą ką jūs kolkat perskaitėt yra visiškai nereikalinga.

Visi superžmonės, kurie skaito mano blogą bent kartą per savaitę, žino, kad Ivanas be turbinos sako miau ir netraukia. Todėl turbiną dėjom atgalios. Nieko mes jai nedarėm nes susibalamutijom belekaip. Vieno sako taisyt, nuvežam taisyt sako dar suktis turi. Kiti nieko nesako. Treti nosį krapšto. Tai mes netaisėm. Biški pralovėm ašelę su salerka ir susukę naujas špilkes uždėjom atgal. Nu bet dėjom tai visą dieną. Aišku dar reikėjo pas poną misterį Donatą M. (jo pavardė iš tos pačios raidės kaip ir mano, tai geras ženklas žinokitos) išsukt senas špilkes ir įsukti naujas. Čia reikėjo riezako bet nutoraukų nedarėm. Galam čia jų reik. Skaityt mokytis reik. Aš jau beveik išmokau.

Matelis ir sraigė Olaiva

Tai aš kai atsiguliau ant to kilimaizerio tai labai man įdomu buvo kaip sudins vamzdis ir t.t. ir tepalai įdomu. Žodžiu prisipaišiau visokių vienaakių ant rankos suodinų ir šiaip gale pasidariau toks juodukas visas. Bet nusiploviau su dratiniu šepetuku vėliau.

Tadas užsiėmęs buvo su priekinėm grotom ir dar su savo turbo mega ultra telefonu kuris ne tik kad spalvots, na o bet tačiau dar ir nufotkyt moka. Aš tokį irgi turėsiu kada nors. Tai Tadas nutraukė kaip maksaz parašė IVAN FTW ant šono ir mes labai tuo džiaugėmės. Aišku paskui uždažė ir padailino. Bet atrodė tai tūrbo tas užrašas!!! Pažiūrėkitos ir Jūs!

Ivan for the victorį

Tuomtarp aš naujas špilkutes į turbynkę sunkau taip greit, kad net nenufotkino manęs normaliai. O sukos tai taip visai posunkokiai!

Matelis špilkų sukėjas

Gabrius toliau pinzeliavo Ivano apačią. Kuo toliau tuo mažiau rudumų ant Ivano ir tuo daugiau juodumo. Man taip patinka. Itin.

Gabrius pinzelio dievs

Nors praėjau jau milijonas valandų aš savo dislokacinės vietos nekeičiu. Tai tą uždėt, tai aną uždėt. Taip tas laikas po biški ir dingsta.

Matelis guli po Ivanu vis dar ir visdar

Tadui bešpakliuojant groteles prikiniausias Gabrieliui buvo pavesta misija nušveist resyverį. Jis tokia bčkutė kur prisipučia oro daug ir būna tada faina. Jūs turbūt nepatikėsit, bet aš jį virinau pats ir siūlės neleidžia. Čia tai bent fenomenas! Turbūt sprogs jsi ar ką, nežinau.

Gabrius šveičia resyverį

Chebrytė nugruntavo visas deteales reikiamas, tada aš sumausčiau šlanges ant turbynkių. Biški pašvilpavom. Pamatavom kokį slėgį sukuria. Rekordas buvo 0,1 baro. Biški mažokai, kai pagal orginalumą turėtų pūst 0,8. Bet tai mums tiek to dabar. Vėliau, jei bus geriau su pinigaikščiais kunigaikščiais, ką nors sugalvosim gero!

Pabaigai - pasipiktinęs Ivanas.

Ivanas piktas

Šio straipsnio pagrindinė mintis buvo tokia, kad grįžom į ten iš kur pajudėjom turbinos ir traukos atžvilgiu.
Tadas 2009-08-02 17:31:00
Svarbiausia, kad gryzom :)
gabrius 2009-08-02 21:47:15
bet tai kokia gi graži vonia (mm)
vadimas 2009-08-17 09:37:21
o tai gal turba visai posveike, o koks wastegate'as nureguliuotas? :)

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s