Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Ivano ožiukai
    (2009-06-15 23:55:30)

Laba diena.

Kai jau viskas susitvarkė, galima ir aprašyti mūsų nuotykius su tiksliom detalėm.
Truputuką užbėgsiu priekin ir pasigirsiu, kad mes nusipirkom skardinius kalpokus! Tiesa, juos gavom ne iš pirmo karto, nes dėl mano nesugebėjimo visko išsaiškinti iš pradžių iš to žmogaus gavom plastmasinius, tada jis atvyko Vilniuosna ir pasikeitėm. O pasikeitimas buvo įdomus!

Tą dieną man buvo egzaminas. Nuo devynių ryto. Taigi, mes su Tadu abu laimingi atsikėlėm apie pusę septynių ryte. Kaip vargšams studentams šitas laikas yra turbo ankstyvas. Biški užvalgėm. Pračekinau aš ones visokias, Tads travijanus. Varom! Šokom Ivanuosna ir lekiam. Nuvažiavus iki Universiteto stotelės aš stabtelėjau, nes išgirdau keistą tarškėjimą. Kadangi teko girdėt apie transporterio atsisikančius ratų varžtus - patirkinau viską. Pasirodo gerai laikos!

Varom toliau abu dar laimingesni. Tas tarškijims nesiliauj, negarsėj. Gal visks normaliai? Leidžiamės žiedu, aplenkėm antrą golfą ir priekį mus bala. Aš sakau "Žėk kaip duosim dabar!". Įvažiavom į balą ir buvo toks vandens taškymosi garsas, kuris nesiliovė net tą balą pravažiavus. Nesiliovė išmetus pavarą. Nesiliovė įmetus pavarą. nesiliovė įmetus visokias pavaras. Mašina vis dar rieda. Traukos nėra. Apsukos kyla. Stresas! Nu pirma mūsų mintis - pabiro pavarų dėžė. Sustojom prie raudonai šviečiančio šviesaforo. Paskui pastumėm dar keliasdešimt metrų Ivaną iki stotelės. Ką daryt? Kalpokų tai reikia.

Prisiminkim faktą, kad man egzaminatorius dar laukia nuo devynių, o jau maždaug pusę aštuonių. Mes vėl kamčiatkoj. Jamam Ingos peugeotą (taip ir reik skaityt pe u ge otą, taip kiečiau) ir varom ant legendinio vyrų kalno - Tauro - pasiimt savo skardinių kalpokų ir atiduot plastamsinius. Grįžtant reik dar Ivaną parsitempt.

Grįžom, pastatėm peugeotą ten kur reik ir reik tik Ivaną apsukt per gatvę. Vat čia tai šikom šūdais į kelnes iš sunkumo. Dviese vos vos vos vos apsukom. Nes į tą lengvą nuolydį, kuris padarytas, kad visos gatvės neplauktų, vos užstūmėm. Bet ar mes ne vyrai, kad neužstumtume? Viską užstūmėm ir prikabinom prie pežo. Tadas buvo tempikas. Puikiai jisai tempial. Neilgai trukus mes jau gerajam kamčiatkos autoservise. Kuris dirbs tik už pusvalandžio. Parbėgu namo, išgeriu kakavos ir varau egzaminuosna. Pasigirsiu - gavau nulinį artinį - penkis! Apie mano matematikos žinias informaciją rasite čia.

Autoservise sutarėm kad pažiūrės. Mūsų prognozės - pavarų dėžė arba sankaba.
O JOS TAI KLAIDINGOS AČIŪ DIEVUI!

Granta

Čia yra kaltininks! Taigi - pas mus buvo praplyšusi guma viena granatos apsauginė. Mes ją pakeitėm, bet gal biški ne tuo laiku, kada reikėjo. Ir granta sutrupėjo. Čia tada viskas logiškai ir pasiaiškina - granatoj buvo smėlių - jinai šilo. Pervažiavus per balą staigiai šalo ir skilo šratus skirantis žiedukas, dėl ko šratai išsilakstė kas kur nroėjo ir granata savo darbo nebeatliko. Vienas ratas be apkrovos visai tapo. Tada diferencialas savo darbą atliko ir suko tą ratą kuris be apkrovos, todėl Ivanas ir nevažiavo. Šratai supėlšė ir gumą. Pabiro kažkur šratai mūsų.

Granta

Čia galit pažiūrėt kaip atrodo granata iš arčiau. Tiems kas nelabai žino kas yra granata, tai ant pirštų aiškinant tas pats kas kryžmė. Gali perduot sukamą judesį šiokiu tokiu kampu.

Na ir mažanuotraukinis straipsnis čia gavos, bet labai svarbus! Granatos keitimas mums atsėjo 160Lt. Tuo tarpu jei tai būtų buvusi pavarų dėžė, vien jinai pati, nors ir dėvėta, būtų kainavus 700~800.

Dabar visi pasidžiaukim, kad sulūžom netoli namų ir viskas baigėsi gerai!

Inga 2009-06-16 00:01:28
Labai patiko pavadinimas(:
Tadas 2009-06-16 00:04:52
Dziaugiuosi ir alaus buteli keliuosi, nes ilgon kelionen mumis visi kartu vaziuosim ir jei Ivanas spyriosis, tai sudas gausois :)
Jonukas 2009-06-16 12:00:54
Nagivagina kaip būna. Svarbu viskas gerai baigės. :)
Matelis 2009-06-24 01:10:06
Viskas gerai,
Kas gerai baigiasi!

Matelis 2009-06-24 01:13:36
Nieko nėr smagiau nei su savim kalbėtis!
sratunas 2009-06-28 21:55:05
Viskas prasideda kai kas nors baigiasi!
zumzum 2009-07-08 07:47:46
o kada gi eurotripas?
Matelis 2009-07-08 18:54:58
Jei spinduliu mane laikai, aš Tau juo būsiu! Aišku kad rugpjūčiaus 16!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s