Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Ivano remontas numerys vienas
    (2009-06-07 10:26:47)

Atėjo, pyst praėjo visų lauktos atostogos. Ką mes per jas nuveikėm gero? Nieko! Na o surimtėjus labai tai galima pabandyti vardinti atradimus ir pasiekimus ruošiant Ivaną didžiąjam tikslui.

Kad būtų ką veikt, tai aš sugebėjau dar bagstelt kitai mašinai į galą iš Vilniaus išvažinėdamas ir taip pramušau radiatorių, todėl keliauti liūdna nebuvo - reikėjo kilometrui supilti litrą vandens. Tad mūsų kelionė namo užsitęsė truputį ir atrodė maždaug taip:



Kiek užsipili, tiek ir važiuoji



Na bet namus mes pasiekėm ir kitą dieną ėmėmės darbuotis. Darbai aišku nėjo taip lengvai kaip kalbose, bet vistiek biški po biški vyko. Kol aš krapščiau karterį lauk ir leidau iš variklio 15 litrų atrabotkės Tadas su Inga linksminosi ir šiaip gerai leido laiką. Tadas rado šulinį ir paveiktas nostalgijos teletabiams įšoko. Gaila, bet šulinys nebuvo gilus.



Tadas šulinyj



O Inga, po gero pusvalandžio aiškinimo Tadui kaip ten ką spaust reik ir kur stot, nusitraukė save ant gatvės vidurio.



Inga ant gatvės



Nors tą dieną karterio nuimti taip ir nepavyko, bet nuėmėm baką, daug visokių šlangelių, ratą vieną ir po geros darbo dienos aš atrodžiau maždaug taip:



Negriukas



Kitą dieną darbai vyko daug geriau! Iki pietų nugręžėm tą vieną likusį karterio varžtą, per pietus buvę kolegos karterį užlopė, o popiet jis jau laimingas gulėjo kur jam ir priklauso. Jo uždėjimas buvo panašus į tokį beveik:



Du specai deda karterį



Čia mūsų su Taduku nugaros!

Kai karteris jau gulėjo savo vietoj, visi buvom labai linksmi ir turėdami 15 litrų atrabotkės patepliojom ja išplautojo salerkos bako viršų, kad geriau žemes trauktų.

Išplovę ir sujunginėję visas ten šlangutes, kad gerai varytų oras kai salerką pipli ir atgal nespjaudytų vėl laimingi lindom po mašinu ir sukom baką.



Du specai deda baką



Kai bakas jau ilsėjosi savo vietoj, reikėjo išimti ir užklijuoti radiatorių, viens kažkoks nemokša avariją padarė ir prakiuro ans. Tad čia tas nemokša ir bando išlupti aušinimo elementą.



ardom priekį



O Tadas, nu kad nebūtų liūdna, tvarko kuro sistemą. Jis yra kuro sistemos tvarkymo meistras.



Apsimeta kad supranta kas ten do filtras



Dar uždėjom raudoną vamzdį ant oro filtro. Kad oro netrauktų iš kur nereikia, o trauktų iš kur reikia. Čia tai gerai trauks dabar Ivanas!



Turbo vamzdis



Inga buvo pasiųsta po Ivanu valyt visko ką galima, bo nėjo šriubelių rast per žemeles! Nuvalė meistriškai. Atrodė irgi meistriškai.



Inga meistras



Atėjo didi džiaugsmo valanda, kai kuro sistema, nors ir su nedideliais nukentėjimais, visgi buvo baigta! Ir Tadas labai didžiuodamasis savo darbu džiaugte džiaugės ir visai nebandydamas slėpt to savo džiaugsmo, žiūrėjo ar niekas nevarva, kol Inga pylė filtruotus ir išsaugotus tris su puse litro salerkos. Salerkos aišku vistiek mažai, kad užsisiurbtų, bet tai čia dzin!



Tadas laimingas



Inga pilstukė



Kol kolegos pilstė skysčius į Ivaną, aš apsimečiau, kad ką nors išmanau apie stabdžius ir leidaus į pagrindinio cilindro ir varlyčių paieškas. Nelabai ilgai trukus radau, slėpės po panele. Po Tado panele.



Tepalai tepalai tepaliukai tepalai



Pagrindinis cilinderis



Tiek darbų mes atlikom per tris dienas, na aišku dar aplankėm sklepą ir kitas lankytas Jurbarko vietas, maximą pvz. Tačiau darbai čia nesibaigė!



Po vienos išeiginės, kai aš atrodo ir nusiskutau ir nusikirpau (nesijaučiu labai pasikeitęs, tik ne visi pažįsta dabar), mes grįžom dirbti! Atėjo meistras, kuris moka ir nebijo keisti pagrindinio diržo. O tada tai prasidėjo, kuo giliau į mašiną tuo daugiau medžių. Diržo tempėjo guoliukai, generatoriaus guoliukai, vandens pompa - sąrašas draugų, kurie prisipažino pasenę ir norintys į penciją. Viską patvarkėm, pakeitėm, net cilindriuką įdėjau stabdžių. O pompa ir cilindriuks tai gražūs - noras kyla viską pakeist naujom detalėm!



Pompikė



Cilinderiuks



Net nežinau ar viską paminėjau, nes darėm daug, o padarėm gal net irgi daug! Bet moralas čia toks, kad dar daug daug liko padaryt. O pajudint baisu. O nejudint dar baisiau.



Bonusas:

kelioninės tara...

peizažas



Matelis 2009-04-14 15:02:47
Ot tai prikomentuosim dabar!
Toms 2009-04-14 20:56:30
ale ir geros velykos pas jus buvo :D
Tadas 2009-04-15 11:50:14
Ir aš ten buvau tepaluose mirkau, per barzdą varvėjo burnoj turėjau...
Inga 2009-04-17 22:43:46
Aš aš paminėta čia..ir aš švarinau ten viska.. jee!(:
Stuzer 2009-05-31 14:15:26
4-a foto geriausia;D
r 2011-07-13 21:03:10
Atsipalaidavę tokie žiūriu :D maladiec

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s