Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Pusašiai
    (2013-11-24 00:37:17)

Laba diena.

Nuo šiol mano su Ivanu santykius puikiai apibūdina frazė "jei nereikia, bet labai nori, tada reikia". Viskas su juo kaip ir gerai - lyg ir būtų galima atsikvėpt ir nosį krapštyt, na o bet tačiau, reik kažką gyvenime veikti. Kadangi mano abidvi fotikai paplaukiojo ir panardė, tai dabar vienintelis mano vaizdo skaitmenizavimo aparatusas būtai mobilusis telefonas.

Taip jau gavosi, kad į galvą gavosi eilinį kartą. Ir buvo mėlyna po akim. Nejauku pas klientus taip važiuot ir sakyt "tuoj aš čia sukalibruosiu", nes jie kreivai žiūro ir netiki. Pasiėmiau atostogų. Oi gerai buvo. Mama nupirko termosą, tai čilinau garaže ir gėriau arbatą kažkokią ramunėlių, kur prieš metus laiko princesė iš Danijos parvežė. Nieks nemėgsta tos arbatos, tai dėl to turim dar jos. Lyris nukrypimas.

Taip gavos, kad dirbau garaže vienas, tai buvo biški baisu, kaip man ten seksis, na o bet tačiau, viskas gavosi netikėtai gerai - jokių didelių nesąmonių ir laikiškai viskas vyko puikiai. Per dieną pusašius nusiėmiau su granatom. išsiploviau viską.Ten padilusios ir pakaitusios tos granatos, na o bet tačiau aš nieko neišmanau ar čia gerai ar blogai, o kadangi pinigų neturiu naujom, tai buvo nuspręsta, kad dar geros ir laikys šimtą metų. Tada nugruntavau pusašius, būgnus. Nudažiau ir ėjau miegot.Kitą dieną planas buvo išimt variklį. Labai nenorėjau išleidinėt antifryzų visų, tai sakau mažu užteks šlangų šiaip nuleist. Pyst ir užteko. Vienintelis blogumas ką padariau tada, kad neatsisukau apatainių pavarų dėžės varžtų prieš nuleisdamas motorą, paskui buvo raikalų. Ir taip jų buvo, bo kadangi buvau vienas katės pienas, tai reikėjo landžiot į duobę. Pro šoną. Nu įdomu buvo. Visada galvojau kas būtų, jei nukristų nuo jakcstandų: mirčiau iškart ar kankinčiaus ten savaitę prispaustas. Nenukrito.Tada reikėjo ką nors galvot su sankaba, kad nebuksuotų. iš pradžių norėjau storint diską, bet patyrę žmonės sakė "tik nestorink disko". Paklausiau. Radau, kad kelios keniedės biški išsikišusios buvo. Perkniedijau ten viską. Sakau daba tai bus gerai!
Dar diskatoriui pridariau visokių duobių, kaip ant stabždių esu matęs. Turėtų suėst tą diską sanakbos per sekundę, bet "jei nereikia, bet labai nori, tada reikia".Ir nudažiau raudonai. Raudona spalva pagerina charakteristikas iki 3 kartų.Balta - iki 5!Atėjo laikas viską surinkt vėl į krūvą vieną. Va čia tai sakau bus vaizdų. Bet blemba gerai sekėsi. Keli sluoksniai izolento ant variklio pagalvės varžto ir turiu sankabos disko centravimo velenėlį. Diskatorių pataikiau uždėt iš pirmo karto. Tipo ten skylės tiko ir viskas ir t.t. Pavarų dėžę irgi nežmoniškai sekėsi užmaut. Viską susukau, suvaržiau. Pyst ir įkėliau motorą. Personal best: 1:48 nuo atvažiavimo į garažą, iki variklio visų trijų varžtų įkišimo į vietas. Paskui šlangas į vietas, viską į vietas.

Pusašiams nusipirkau varžtų normalių (12.9 klasės). Su jais maloniau dirbti. Čop čop čop. Pyst ir yra! Susirinkau abu komplektus visko gražiai. Atrodo kai iš gamyklos!Gausiai gero tepalo. Viską švariai į vietas. Prisukam. Priveržiam. Galvos nesusigadina! Ir vaizdelis!Kadangi buvo atjungta kuro grįžtama šlanga, tai reikėjo iš naujo pritraukt salerkos į siurblį. Nieko tokio. Turiu jau savo technologiją šitam darbui atlikti. Pusė abarato - purpt ir eina. Neturiu kolkas draudimo, tai tik aplink garažą ratus sukioju. Gerai visai gaunasi!

Ai, dar prie to pačio išėmiau kažkokius paaukštinumus iš po galinių spyruoklių, tai sužemėjo Ivanas 3cm. Ir rankinį sureguliavau. Mirtinas kaip visada. Vienuodumą dar būtų galima patobulint. Ateičiai. Dabar laukia priekis. Tūpsis dar kokiais 5cm. O paskui intercooleris! Mažu kas turit kokio nors cliozauro ar citrozauro ar kokio nors vieno litro variklio radiatorių? Arba iš Jurbarko norit atvežt cliozauro?

Dovydas 2013-11-24 12:54:25
Yay pagaliau update

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s