Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Smulkūs niekučiai
    (2014-06-28 21:28:45)

LABAS PASAULI!

Po daugelio metų prisiruošiau pasiimt fotiką su savimi į garažą ir trumpai pafotkint kas ten vyksta. Šiaip atpratau aprašinėt savo nuotykius visus, nu bet pajuokint pasaulį vistiek karts nuo karto reikia.

Pagrindinis užsiėmimas šiuo metu - naujas kuro bakas. Nežinau kas ten iš jo gausis, greičiausiai, kad metalo laužas. Su tokiu nusiteikimu atsiranda krūvos pašalinių darbų - galinis pečiukas neveikia ir nereikia man jo - bereikalingas svoris mano tankui! Reik išimt. Reik atjungt šlangas, neina prieit per pavarų perjungimo kardaną - reik nuimt. Numui. Ten supuvę viskas ir išdilę - reik remontuot. Išsiėmiau pečiuką - ten skylės kiaurai į žemę ir balos vandens - reik lopyt! Tai paskutiniu metu tokiais niekais ir užsiiminėjau. Nuotraukų nedaug - kai dirbam, tai dirbam, o ne fotkinam.


Čia lopau skyles, kurias daradau išėmęs pečiuką. Porą jau užlopinau. Dar pora laiko.


Čia sufleris, kodėl nepersimeta gerai pavaros ir jo sprendinys. Sprendimas toliau.

Uždėjau - apvirinau - susitraukė susipaudė, kaip turi būt. Vidun įdėjau plastiko + silikono kombinatą tokį, kad minkščiau ir tampriau būtų. Patvarkiau viską. Ir reversą jau įmetu iš ketvrito, o ne iš septinto karto!


Gal nelabai matosi, bet ten išpuvę aplink tą varžtą kaip turi būt. Nėr bėdos, kad nesilaikytų kušetė mano, bet bėga ten per tą skylę vanduo, kai per balas varai. Nelabai zebukė.


Nusiėmėm kušetę ir radom lobio prūdus! Išplovėm išvalėm išsiurbėm. Patepėm kažkokiu hermetiku ir užkniedijom velniop. Ilgai nesugalvojau ar virint, ar kniedint. Kadangi neturiu kempo, o su TIG'u gana daug žaidimo tokius dalykus daryt + kniedijant nedega ten jokie dažai ir bitukai kitoj pusėj skardos.


Ir ant galo kažkokių senu superstų baltų dažų flakonėlį radau. Paprastai mėgčiau dažyt su pulveriu tokius dalykus, na o bet tačiau tas flakonėlis vietą tik užima, o išmest pilną man, beveik suvalkiečiui, širdį skauda. Dar ir antram sluoksniui turėtų užtekt!

Tiek žinių. Kai šūdas gausis su baku, vėl prasinešiu!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s