Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Status update 2
    (2011-12-15 20:46:35)

Įkritau į tingėjimo liūną, tai kad save morališkai palaikyt, apsimesiu, kad parašyt ką nors į blogą buvo mirtins reikalas ir dėl to negalėjau plaut granatos ir tepaluotis sėkmingai.

Žodžiu rašyt į blogą tingiu ne ką mažiau, nei bet ką kitką daryt, todėl labai neišsiplėsiu. Ivanas dabar Ukmergėj ilsisi su išperstu stiklu. Gerai, kad nupirkau naują už šimtą litų. Vis pinigai iš kišenės, o ne į kišenę.

Ten aš linksmai leidžiu savaitgalius. Rūsyj tokiam sėdžiu, klausau radijaus centro. Išgirdau daug visokių dainų. Dainuoja ten juk buvo visko, buvo taip sunku, buvo visko galvojau nebegaliu. Nu ir krapštaus prie Ivano širdelės ir panašių dalykų. Parodysiu kaip sekėsi su dėde ir pusbroliu atsukinėt smagratį širdelės (jei jau tiksliau, tai diskatorių kažkokį ar kaip jis vadinas).Tada dar praleidau biški laiko pyderastindamas (nepabijokim to žodžio) pavarų dėžę. Nusišveičiau, ka save matyčiau ten kur ėjo. Ten kur nėjo, tai nešveičiau. Tokiais atvėjais pasiilgstu smėliapūtės. Dar išsukau varžtą kur kažkada būdamas stiprus nulaužiau. Svaigau ten apie visokius atbulinius grąžtus ir t.t. Išsukau su yla. Jei priėjom prie pavarų dėžės, tai svarbu paminėt ir starterį! Buvo navatna padabot kaip jis veikia ir, svarbiausia, nušveist rūdis ir nudažyt. Čia tas pats kas merginai gėles dovanot(nežinau ką tai reiškia, bet taip sako kiti). Mažos smulkmenos, kurios džiugina. Dar šepetukus prie progos pakeičiau. Nors jie iš anglies padaryti, kuris viens iš labiausiai paplitusių elementų žemėj, o kainuoja tai kai turi būt. išvis detalės visos kainuoja daug. Nu tik ne tarpinė tarp galvutės ir išmetimo kolektoriaus. Ta tai pigiai kainavo. Džiugino pirkt. Nu bet prie starterio. Čia pasireiškė tipiškas ir man būdingas minčių šokinėjimas. IR VĖL!Tada išardžiau viską ir buvo laimės. Ir rankos šūdinos! Tada šveist, dažyt. Galvutę starterio sutvarkyt - buvo viena ausytė įskilus, tai nusinešiau darban. Užsnargliavo ten man su TIGu dėdės o tada turbinkę rankoj ir taisyt. Normaliai gavos. Kai iš gamyklos atrodo! Padažyt, perlituot angliukus, surinkt ir džiaugtis! Angliukus sudėjau pasinaudojęs alaus kamštuku. Kaip džiaugiaus savim.Nors turiu ir nuotrauką kur be rankos, bet šita geresnė. DARBAS ŽMOGŲ TEPA!Tada dar krankšteinai visokie nuo greičių dėžės perėjo šveitimo ir dažymo operaciją ir kai viskas susirinko, tai norėjau žurnalą išleist PLAY IVAN!Aišku su varikliu džiaugsmų prisidariau - du varžtus nulaužiau atsukinėdamas štucerius (irgi kad nupyderastint), tai teko išsikelt iš duobės motorą, privirint veržles, atsukt, ir vėl įleist į duobę. Taip ir sprogsta tos valandos. Bet variklis jau beveik paruoštas - liko tik surinkt sankabą ir uždėt dėžę. Tada kelsim! Juoba, kad Ivanas jau garaže. O įvaryt buvo ką veikt. Sunkiausi dešimts metrų Ivano gyvenime!Aišku visdar lenda smagios smulkmenos kaip tarkim generatoriaus škyvukas sugedęs ir panašūs dalykai. Na o bet tačiau kai dėjau tepalo pompą (taip, šįkart ją uždėjau), buvau nusiėmęs ir indėklus kelis patikryt. O jie gražūs! Važiuosim!

Baisiai sunkiai veikė imageshackas šiandien. Baisiai sunkiai.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s