Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Status update 3
    (2011-12-19 22:28:49)

Labadiena!

Kol dar viskas šilta šviečia ir gerai atsimena, pabandysiu papasakot ką pasisikė nuveikt (ir aiško ko nepasisekė) per pastarąjį užėjimą Ukmergėn Ivano paturbyt.

Ketvirtadienį buvo tingėjimo diena, tai į baseiną nenuėjo, todėl ėjau pentkadienį, todėl į Ukmergę atvykau tik šeštadienį ryt. Devintą maždaug. Leidau sau pailsėt, gi savaitgalis, tai miegojau geru pusvalandžiu ilgiau nei paprastai.

Darbai buvo paprasti: pakeist pagrindinį diržą, padaryt stabdžius, įkelt, užbrutforsint ir išvaryt iš garažo. Buvo nuotykių kaip per indianą džauns.

Generatoriaus istorija tokia, kad škyvuko neradau kai reikėjo, tai kolkas generatoriaus nesimato gyvenime. Bet variklis atrodo kolkas vat vat taip. Diržo tempimo guoliukas jau atleistas ir visi gyvena gerai.Tada nusiėmiau diržą, dangutką, pasistačiau mirties taškan, ir niekaip nesisekė gerai uždėt diržo, kad siurblys ir alkūninis suderinti būtų. Bet paskui pasisekė kad panašiai būtų. Ir staiga mintis man trinkt - reik žvakes patikrint pašildymo. nagi lauk siurblį. Aišku visi šitie darbai labai palengvėjo, kai kaimynas davė kaištį, užkišt siurbliui kaip turi būt. Nu bet variklis be siurblio visų dėmesiui pateikiamas!O paskui patikrinau ir viena neveikė. Tada džiaugiaus, kad patikrinau. Iš naujo sustačiau siurblius į maždaug gerą vietą ir tuomet iš kaimyno pasiskolinom mikrometrą ir pastatėm siurblį į 0.82mm. Sakė kad čia liugs šitam motorui yra. Nuotrauka, aišku rodo 0.9, bet čia daryta tik kai užsukom mikrometrą iš tos laimės, tai nekreipt dėmesio reik.Kai susitatė viskas į vietas savo aš buvau labai laimingas ir džiaugiausi. Tada atėjo eilė surinkt visas plastmases ir surinkt sankabą. Šitam reikalui reikėjo centravimo velenėlio, kuris liko pas Mandrių gal ar kažkur. Gelbėtojas kaimynas čia ir vėl gelbėjo. Su štangeliu pamatvo. Sako 15-18. Tada po dešimt minučių atnešė vinkelį ir velenėlį. Sako radau, bus gerai užveržt smagračiui.O šitoj matot jau sankabą su velenėliu ir diskatorių ant viršaus.Išplaut granatą! Ir ten buvo pirmieji nuotykiai linksmi. Plaunu plaunu aš ten tas smalas iš vidaus ir pyst - iškrito vidurys granatos. Šustelėjau - bet paskui pažiūrinėjau rimčiau ir pamačiau, kad čia taip gali būt. Nu tai išardžiau visai ir jaučiausi, kad didžiausia gyvenimo paslaptis įminta, o kas sugalvojo granatą, tai buvo fakin genijus!O kai nuploviau ir surinkau tai išvis gražu buvo.Tada dar gumą uždėjau ir, nepatikėsit, jau dvylikta naktelės - laikas dušučiaus ir miegučiaus. Kitas rytas, kiti nuotykiai - kelsiuos 8:00, kad pradėt dirbt kai reika. Tai atsikėliau, bet sakau mirktelsiu. Pusanrtos valandos mirkčiojau. Tada garažan ir užkalt granatą kur jei ir vieta. PAVYKO!O paskui stabdžių džiaugsmai. Bet su jais beveik viskas gerai buvo. Džiaugiaus pas dėdę rastu 10x1 sriegpjove. Prieš tai tai dar keikiaus, kad normalaus neturi, bet nesvarbu - pavaliau automatinio troso įtempimo ir gerai. Rinkau rinkau ir kažkas nesusirenka - pasirodo spyruokles reik apverst! Apverčiau. Pichi kai gražiai gavos.Dar aišku, kai nuorint stabdžius bandžiau nulaužiau vėl kaminiuką. Kartais sekasi.

Ir pichi kai negerai gavos, kai mačiau šalia biški dažų pūslytę. Tai padaužiau su plaktuku ir buvo tada http://nooooooooooooooo.com/Nu ir tada pakabinau su didžiuoju gerąja libiotke, kurią pirkau seniuose ir parkopu, ir asmeniniu lenciūgu Ivano kabinau motorą ir kėliau! Pažėjau ar gerai sukabinta viskas. gerai pasirodo.Nu ir tada keliam, jau su dėde, variklį vidun! Oi kaip smagu buvo. Pyst ir įkėlėm! Ir tada pakabinom pusašius, pajungėm masę, pliusą starterin, pliusą į rėlytę ir bandom kurt (tobulas brutforsas - jokio aušinimo, jokių dačikų, jokių niekų). Ir nesikuria. Nes kai kam rankos iš subinės auga ir nevisai gerai starterio laidus sujungė (čia man). Tai paskui padarėm kad veiktų gerai. Ir tada jau kūrėm. Jau pukšėjo beveik. ir jau beveik dūmai rūko. TIksliau rūko! iš dviejų vietų. Iš starterio rėlės. Ir iš duslintuvo. Bet dar neužsikūrė.

Na bet motoriukas jau vietoj.Gal ir nevisus nuotykius pasakiau, bet džiaugsmo tikiuosi perteikiau ir nuotaikos darbinės ir kvapo garažo. Laikas eit miegot, nes ryt iš ryto reikės virint arba bulgarint!
Inga 2012-02-18 08:30:16
Labai patiko skaityti ir atsiminti Ivanėlį....
Matelis 2012-02-18 08:58:45
Prieš porą savaičių visai linksmai jau važinėjau!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s