Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Status update 5
    (2012-05-16 15:15:52)

Šis įrašas buvo pateriotas interneto platybėse ir nuo dabar bus toks. Beveik toks pats, koks ir buvo.

LAba diena.

Papasakosiu apie dar vieną linksmą savaitgalį. Įdėsiu kelias nuotraukas, nes daug nuotraukų tai neturiu. Kai darbas einasi, fotkint nesinori ir nesigalvoja. Nu bet biški nuotraukų bus, tai kas tingi skaityt, gali iškart praskrolint žemyn ir esmę maždaug suprasit.

Bet tie, kas pasirinko skaitymo metodiką, galės pasijuokt iš mano durnos galvos eilinį kartą. O galva mano tikrai durna. Močiutė sakė, kai dar gyva buvo, o aš gal antroj klasėj gyvenau, kad per durną galvą kojom nėr spakajaus. Žinojau, kad pas yra bėdų su generatoriaus škyvuku. Bandžiau rast naują, bet sunkiai sekėsi, tai sugalvojau dėt kitą genratorių. O kitas generatorius biški kitokio laikiklio nori. Tai dar galvojau pratekint škyvuką seną. Tipo apsnargliuot ten su kempu darbe jį iki vėl balvankės ir tada duot tekintojui nutekint. Kaip apsnargliavau, tai net aš nesiryžau rodyt jo jokiam žmogui kas su metalu dirba. Tai jums galiu parodyt.Kai tokį pamatai tai kyla klausimas ar aš tikrai suvirintoju dirbu. Visdar dirbu. Bet grįžtam pas Ivaną. Atvažiuoju ryte. Saulė graži. Viskas gražus. Turiu laikiklį lyčną. Generatorių kitokį, žinau, turėjau pasiėmęs. Pridedu viską. Ir vėl netinka! Sakau nu načiorts,varau pasiimsiu Ivano generatorių. Pavežė dėdė iki trasos. Trys su puse valandos ir aš orginaliu Ivano generatorium vėl pas Ivaną. Pasivažinėjau žodžiu. VAžiavau su rusu, lietuviu ir moldovu. Visokias kalbas palavinau ir prisiminiau jų nežinias.

Škyvai atsistojo į vieną plokštumą. Aišku reikėjo pasidžiaugt prisuktu laikikliu ir vienu, kaip visada, varžtu, kurį atsukt užtruko apie 80% viso pradirbto tądien laiko.

Įsivaizduojama nuotrauka čia gali būti.

Paskui antras mano durnumo etapas, kai papirkau ne tos pusės stabdžių skardą. Tos pusės rasti nepavyko antrą kartą. Tada mane užėmė pyktis ir sakau viskas, darysiu kaip tikras šūdarankis daro. Dabar džiaugsis tie, kurie pasirinko nuotraukų žiūrėjimo ir neskaitymo metodiką.

TADA!!!!!!!!

Ir šiuom darbelium baigiau šeštadienio pasirodymus. Sekamdienis buvo labai liūdnas, nes buvo blogas oras, nebuvo nuotaikos ir buvo šalta ir Ivanas orą gaudė ir nevažiavo. Nu depresija buvo gryna. Viduramžio krizė beveik. Bet kai patrumpinau šlangelę per 1cm ir sakau važiuosi į garažą ir kolonėlės atsisakysi biški viskas geriau buvo. O vairo kolonėlė buvo murzina labai. Aš paskui irgi panašus buvau.Ir kadangi baugofe buvo -25% viskam, tai prigriebiau antifryzo 15 litrų. Sakiau babatuką darysiu. Dar pamačiau stovintį donorą, kuris padovanojo durų spragtuką. TAi jau užsidaro durys pačios. Nereik ten su pagaliu remt. Grobis čia va sekmadienio.Ir aišku, legendinis ir geriausias nutikimas savaitgalio. Gavau veidroduką, kurį per eurotripą sukūliau. Išėmiau šiaip ne taip iš laikiklio. Įdėjau į savo. Kažkaip ten nelabai lengvai gulė jis, bet švelniai paspaudus viskas stojosi į vietas. Pamačiau, kad ten gerai įsideda, sakau paklijuosiu. Paklijavau. Paspaudžiau su akumuliatorium, kad sudžiūtų. Džiuvo džiuvo porą valandų. Ir tada iš niekur nieko išgirdau garsą panašų į dūžtančio veidrodžio.Kartais Ivanas tiesiog nenori taisytis.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s