Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Amperuoklis
    (2009-02-18 17:58:36)

Sveiki kolegos.

Po gero milijonuko metų pertraukos mano bloge pagaliau aprašomi ne kokie nors gėrimai, o kažkas panašaus į konstravimus. Šįkart prisiruošiau pagadint mikrobangių transformatorius. Visus tris prigriebiau iš mylimo 101 kabineto. Ten jie kažkada tarnavo Jokūbo kopėčiom.

Trys mikrobangių trafai

Vienas iš jų aiškiai buvo pagadintas, kitus patikrinus pasirodė, kad jie sveikuoliai. Pagal Justino išmintį, kad galią visada galima nustatyt pagal gabaritus prigriebiau didesnį.

Trafas

Kaip besimatot, jis dar geras ir turi varžą. Aišku jo kaina tikrai nera 12,99, bet labai gražiai laikės tas lipdukas ten jau eilę metų (gal net ir visus vienerius metus), todėl buvo paliktas laikytis toliau.
Po gražuolio išsirinkimo atėjo didingas momentas skerdimui. Kiek pavyko įpjoviau bulgarke, toliau džyrų džyrų duok pipirų rankiniu pjūkliuku. Pjaudams labai jaudinaus dėl pirminės apvijos - ar jai nieko nenutiks, ar jai viskas gerai?
Pusiaukelėj atsiveria gražus peizažas.

Pjuvio pusiaukele

Dar kelios minutės periodiškai pasikartojančių judesių ir antrinė pašalinta sėkmingai, nepažeista pirminė. Viskas kolkas sekas!

Nupjauta antrine

Antrinės iškalimas pasirodė ne toks lengvas procesas kokiu apsimetė jis. Nu bet kur nepadeda niekas, padeda plaktukas. O kur nepadeda plaktukas, padeda didelis plaktukas. Čia buvo mano rankų drebėjimo pasireiškimas - biški užvanojau pirminei, bet ji buvo tvirta ir nekreipė į tai dėmesio. Aš jos atsiprašiau ir patepiau biški laku nagų.

Kalam antrine

Dar biški padaužėm, pabrūžinom su atsuktuvais, ir pamatėm grožybę - skyles dvi!

skyles

Imam savo 50 kvadratų laidą ir kišam pro skyles. Telpa idealiai tampriai. Pirmas puslankis be bėdų susuktas, o antras labai jau nenoriai lenda. Imam lubrikanto - šimto metų senumo tepalo su žvyru ar smėliu ar betonu ir tepliojam laiduką. Atrodo nelabai erotiškai, bet padeda užtat kaip gerai!

lubrikantas

Susukom ir antrą rinkę - pas mane jų pusantros gavos, nu beveik dvi. Fotoporatas net išsigando tokio džiaugsmo ir nesufokusavo normaliai.

susuktas

Prilituojam kažkokį laidą ir žiūrom ką rodo misteris voltmetras.

1.6V

1,6V iš 1,5kW trafo. Beveik kad ir laimingas sėdžiu. Neaišku kaip ten su induktyvumais gerai ten viskas, bet 800A tiktėis galim! Aišku tuščiai šnekėt nėr čia ko, reik jungt cveką ir stebėt kas daros. Iš pradžių vos pajungus nieko gero nebuvo.. pirmą sekundę.

raudonas vinuks

raudons vinuks du

vėliau sužibo sušvito neregėtom nematytom spalvikėm. Smagu ant dūšios visai buvo. Sekantis darbelis sudėt normalius galus ant laido ir dar vieną tokį trafą pagamint, pajungt lygiagrečiai. Bus tada dar Amperų biški. Arba nebus.
Stuzer 2009-02-21 18:21:27
Patarciau pasiskaiciuot kaip nors amperus. Ar pagal cveko varza ar pagal dar koki suda. Ir tada bus matyt, jei neduoda ne 100A, tai tikrai nuosekliai reik jungt. Jei atiduoda ten kokia 600A, tai jau lygiagreciai. O dar paprasciau tai matuot itampa ant cveko, jei labai smarkiai krenta, tai lygiagreciai, jei yra 1V, taitikrai nuosekliai.
tomechek 2009-02-23 21:50:41
Turiu toki matuokli, kuris apkabina laida ir rodo kiek jame teka. Siam reikalui tiktu kaip tik. Galesiu kada is darbo pagriebt
Matelis 2009-02-24 13:22:58
Būtų labai gerai pamieruot kiek ten teka tų kulonų per sekundę.
Matelis 2009-03-01 23:42:54
Sujungiau du nuoskeliai. Geresnis efektas, lygiagrečiai jungti nelabai gerai, biški pykstasi kelių dešimtųjų voltų eilės skirtums, o ir efektas nieko gero.
Sujungus nuosekliai svyla geriau.

tomechek 2009-03-04 12:06:18
Turiu dar pasiulyma: Pasiimk is Donato ta trifazi dideli melynai pilka trafa, kur kazkada buvai atvezes ir pabandyk is jo ta pati padaryt. Tas trafas yra zeminantis 380-36V.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s