Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Dar vienas priešstiprintuvis
    (2012-10-25 05:24:37)

Jei kas pagalvotų kiek mes failų patyrėm, atrodytų kaip mokinys!

Laba diena, atskleidžiau visą džiaugsmą pačiu pirmu sakiniu, bet skaityt toliau gali būt vistiek įdomu. Šios dienos džiaugsmas - bosinės gitaros priešstiprintuvis, kuris dedasi į PCI-E slotą ir iš ten ima elektrą (nesišneka jis su motina, o ne), o paskui iš jo gali kišt laidą į garso plokštės line-in įėjimą ir džiaugtis garsu per kolonėles, jų neištraukęs. Tai labai džiugina, nes nepatinka už kompo galo daryt dalykus.

Pirmiausia buvo stiprintuvo schema. Kaip ir paskutiniam savo variante, įėjimo pakopoj pastačiau lauktranzį - BF245A. Sako gerai ten kai jie būna. Tačiau paskui naudojau ne operacinį stiprintuvą, o paprastą tranzistorių BC337. Čia ir apsiribijojo visos mano elektrinokos žinios - BE stiprinimo pakopa. Tiek aš išmokau per 4 metus fizikos fakultete. Sakyčiau visai neblogai. Su simetrix'u pažaidžiau, ir pažėjau kad ten atrodytų daugiau mažiau normaliai. Principinė schema:

preamp

Tada žaidžiau su štangeliu ir mamka - matavau PCI-E sloto matmenis. Sunkiai man ten sekėsi, bet visai pasisekė.Tada jau dariau su ereliu PCB. Pasidariau erelio meistras, moku nupaišyt paprastą PCB ir tuo džiaugiuosi! Itin džiaugiuosi. Ir dar esu rašymo apie tą patį penkis sankinius meistras irgi. Mažiau šituo džiaugiuosi.Kadangi mano spausdinimo aparatūra mirusi, tai teko laukt kitos dienos ir eit pas Donatą prašyt, kad atspaustų. porą vientų atsispaudžiau ant lipdukinio popieros kur Gabrius davė ir sakai tai gerai. Parsinešiau namo, nušveičau tekstolitą, kurs jau susilankstęs nuo senatvės buvo ir prosijau.Ir taip šūdinai priprosijau, kad šakės! Bet nagų lakas - visagalis. Lakavau ten lakavau, gavos kažkokia grožybė.Užkūrėm bulgarkę, nupjovėm, su markerkiu papaišėm nešvankybių ir įmetėm į tirpaliuką tirpti. Tirptintis.Tada buvo gręžimo džiaugsmai. Po jų litavimo. Dar aišku varžyčių ieškojimo džiaugsmas, bet jis visai geras. Atėjo naktis ir aš beveik bagiau savo darbus>Tada prasidėjo failų džiaugsmai - netelpa! PCB per ilgą per maždaug 2mm. Vėl bulgarkės džiaugsmai. Tada įdėjau į vietą ir ten išvis laimė pasipylė per kraštus.Suoliuks, kad nufotkyt nevisai pasisekė - nelabai aš ten moku sufokusuot kur reikia, nu bet biški matos antram kadre du 6,3 jackai į kompą įsikišę. Vienas iš gitaros, o kitas išeina į garso plokštės creative soundblaster 2000 live! line in įėjimą.
Atsidarau garso properties, paspaudžiu volumę ant line in ir girdžiu. Girdžiu viską. Kaip sukasi hardas, kaip vaikšto pelytė, kaip keičiasi langai ekrane - viską! net ir gitarą savo kažkur backgrounde girdėjau.

Moralas - į pinus pataikiau, bet kompo maitblokis truputį triukšmingas, kad panaudot jį priešstiprintuviui. Tolimesni veiksmai - arba bandyt naudot kokius stabilitronus, idnuktyvumus, kondencatorius ir filtruot visom įmanomom kryptim šitą triukšmą, arba pirkt 9V akumuliatorių ir padaryt taip, kad kai gitara įjungta - maitinimas atsijungia nuo kompo maitblokio ir groja tik iš batarkos, o kai nėr gitaros - batarką krauja. Bus matyt kai čia bus. Kolkas džiaugiuosi savo nevykusiais dalykais toliau!
Justinas 2011-10-10 23:20:34
Kaip tu cia su breadboardu nepabandei nuo kompo maitblokio ijungt visko ir paziuret ar svaru. Siulau maitinima daryt per integravimo grandine. Ir salia elektrolito pastatyt tantalini.
Matelis 2011-10-11 08:16:51
Kaip aš ten neatsiminiau, kad kažkada savo kolonėles nuo kompo maitblokio jungiau ir tas pats šūdas buvo..
Matelis 2011-10-12 12:36:54
7809 ir bėdos kaip nebūta!
Justinas 2011-10-12 13:39:46
e, o kam tas labirintas PCB plokstej?
g 2011-10-12 22:56:34
antena!
Matelis 2011-10-13 08:16:57
Gražiai atrodė tai ir padariau!
ratautas 2011-10-20 13:58:22
juokinga, kad ant erelio pasidarei MATELIO PRODUKTAI, bet ant PCB tai ranka užrašyta! tiek ir tesuprantu!
Matelis 2011-10-22 13:25:23
Kai neturiu namie printerio, tai biški sunkiai pasiskė perkelt viską! Chaltūros nepaslėpsi vadinasi!

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s