Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
HDD šmirgelis
    (2010-05-22 11:21:05)

Kai reikia mokytis kietą kūna, o mokytis, aišku, nelabai norisi, reik susirast veiklos. Šįkart į akis papuolė senas kietas diskas. Suvalgiau vieną iš krūvos avižinių sausainių, kuriuos pirkau maximoj, nes buvo akcija atrakcija, ir atsukau kieto disko dangtį. Labiau stebinantis dalykas, kai atidarai kietą diską yra diskų atspindžio koeficientas!

Paskui man pradėjo labai streikuot Ingos fotoapratas, bet tai aš labai dėl to neliūdėjau, o tik keikiaus daug. Bet biški nuotraukų padariau. Vat taip atrodė diskas, kai aš jį nuėmiau.Negalvokit, kad aš pagadinau paviršių!!! Čia tik fotoaparato efektai įsijungė jau. Prie šito disko reikia pritvirtint švitrinį popierą. Visi rimti vyrai turi pas save namie dvipusės lipnios juostos ir švitrinio. Aš pasirinkau 220 rupumo švitrinį.Tas geltonas, tai dvipusės lipnios juostos antra danga. Mes ją gražiai pašalinom ir priklijavom švitrinį popierių. Švitrinį popierių reik klijuoti taip, kad šiurkščioji pusė būtų disko viršuje.Įnešam rožinių spalvų ir žiūrim kaip gražiai aš apipjoviau aplink diskelį švitrinį popierių.Įdedam viską atgal į kietą diską ir pajungiam 0-5-12 Voltų ir džiaugiamės šmirgelio darbu, kuris, kaip aš ir tikėjaus nėra super duper torbo kietas, na o bet tačiau pigų atsuktuvą, kurį pirkau iš rimi ir sulaužiau po trijų dienų, šmirgeliuoja truputį.Visgi aš manau, kad nėra sunku užturbinti šitą šmirgelį. Reikia tik iš švino išlieti tokį diskelį ir prisukti prie apatinio - kalbant lietuviškai - padidinti inercijos momentą. Na ir aišku būtų gerai pasidaryti atskirą motoruko draivą, kad galėtum duot meleoną, o ne 5000 RPM`ų. Tada tai drožt galėtum CHA45 plieną.

Einu toliau nesimokint kieto kūno.
mr.eemay 2010-05-24 16:18:58
Turiu ir aš tokį pasidaręs, bet tas HDD nedurnas, pamato, kad galvų nėr ir sustoja suktis. Kaip tu šitą apėjai?
Matelis 2010-05-24 17:47:07
Nu pas mane jis irgi nustoja suktis, bet gana ilgai (~ porą minučių) dar tikisi rast ką nors. Šiaip teisingiausia čia būtų naują draiverį sulituot jam.
ExP 2010-08-23 21:23:20
Maniškis samsungas taip pat porą minučių bando ieškot,bet taip pat nedurnas,mato kad nėr galvų :))
da 2014-11-02 15:18:37
sveikas gal gali duot skype yr apora klausimu del prijungimo :D
da 2014-11-02 15:21:06
pavizdziui yra to kietojoi disko keturi laidai kurie is ju yra (raudonas,juodi2 ir geltonas) ka is ju jie duoda ? ar kaskuriuos is ju du galima prijungti prie blokelio blokelio laidai yra du tai + ir - ir kuriuos is ju jungti prie + ir - ?

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s