Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Klijo dekonstravimas
    (2009-07-21 19:13:57)

Klijo lekia

Kas čia? Atspėjot! (arba jei neatspėjot, tai neatspjot!) Čia klijozauras lekia Gegužio* šiliuko keliukais. Ilgai laukta ir apsvajota jo paskutinioji važionė, kuri mane net šiek tiek nustebino. Mašina nesulūžo. O sulūžti buvo galima tikrai. Vien nuo šuolio per kažkokį tramplyną, susuktų ratų vėlimo ir kitų piemenų vairavimo ypatumų!

Na bet grįškim į pradžią: kur vyksta veiksmas?

Mechanizatorių gatvė

Nors senelio namas oficialiai ne mechanizatorių gatvėj, bet įvažiavimas į kiemą būtent iš šio gerosios gatvelės. Visai sutapimai sakyčiau. Ir dar klijozaure rasta FiDi vėliava..

Liuks mašins

Kada paraliojom su ištikimuoju Jonu po šiliuką ir atklausėm, koks aš nevykėlis ir kitoks durnius iš tėčiaus ir seneliaus, nors ir bandyta palaužti, tačiau nė kiek nesumažėjusia meile ir aistra ardyti šį mašiną paskutinį kartą sakau: "LIUKS MAŠINS!"

Kaip ir visi saugumo reikalivimų nesilaikantys neišmanėliai aš pirmiausiai išėmiau dujų baką ir visą įrangą. Gal kam reikia? Dujų balioną išėmiau užsukęs jo visus čiaupus, tai perkantiems pliusas - dar bus ten dujų kokie 2 litrai! O gal ir daugiau.

Dujų balioną lauk

Duju reduktorius lauk

O priekyje krapštinėjaus su apsauginiu vožtuvu, reduktorium ir tokia plokštele, kuri dedasi po protingu karbiuratorium**, kad duotų dujų varikliui. Tiesa besistengiant pasiekt ten giliai mano švariosios kelnės kiek pasmuko, bet čia puikiausiai pasitarnavo girlendos maitinimo laidas! Vat aš čia pagautas bemazgydamas mazgelį.

laidinis diržas

O kol aš užsiiminėjau visiškai niekam nereikalingais darbais, Jonas nudrąskė beveik visą priekinę panelę ir atkasė šūsnį laidų. Nusuko vairą ir nuėmė saugos diržus, kuriuos, aš tikiuosi, aš panaudosiu per FiDi 42.

Taip kažkaip visai greitai diena ir baigėsi. Parėjom namo nešini vėliavos ir valgydami pakeleivingas vyšnias. Kadangi už devynių valandų keltis darba, aš smagiai pavalgiau, pasiprausiau ir ėjau sapnuot kaip mergos kovoja nigrole. Nepavyko.

Antroji diena. Po darbo - paletės paieškos! Tądien buvo numatyta išimti motorą, už ką aš klausiau moralus nuo senelio ir nuo tėčio 24valandas per parą. Pradžioj aišku reikia viską apsižiūrėt. Ką čia atsukt ir ką čia nupjaut. Kapotą aišku nulaužėm.

Matelis veizi kas po klijozauru

Pastabiausieji pastabėt galėjo net žalią lapelį šalia ant po valytuvu. Sena technikinė ten.

Jonas toliau puikiai jautėsi si klijozauro panele ir krūvom laidukų laidelių ir kitokių ten visokių dėželių. Jis netgi rado juodąją ir rudąją klijozauro dėžes! Kad ir kaip ten bebūt, bet žodžiu jis atrodė šitaip.

Jonas laidyne

Aš tuo metu jau bandžiau atskirt variklį nuo pavarų dėžės, tačiau viskas kas man gavos, tai sterteris, beveik išsaugoti sveiki nagai, prasukti du varžtai ir krūva 16 dydžio galvute varomų varžtų. Nė kuvalda nė niekas man ten nepadėjo, tai aš palūžau viduryj darbo ir suglebęs nusiminiau. Tada savo atrabotkės bonkutėj nardžiau ir ieškojau kamščio karterio. Labai švelnina rankų odą atrabotkė.

Matelis atrabotkėj

Tada buvo svarbiausia nepalūžti kitą dieną ir greitai išimti pečiuką bei ratus nuimti. Ratus aš taipogi parduoti. Ten yra atrodo R13 ratai su universaliom padangikėm, kurios dar visai beveik naujos. Nepametant temos - kelią link pečiuko dariausi jau kiek nehumaniškais būdais, bet tikrai kad veiksmingais!

bulgarkė ir matelis eina pečiuko

Tuo metu visų draugų žinoma ir mylima sraigė nesijautė komfortiškai.. Jaučia jinai jau pabaigą šitai automašinai.

Sraigė

viso gero

Paskutiniai patirkinimai, ar užrakinau duris, ir mašinai jau atia atia. Jos atvažiavo pasiimti didelė mašina su kranu ir įsikėlė į save. Gaila, bet aš neturėjau fotoaparato tuo metu, kad tai įamžinti. Gal ir gerai. Nuo tokio vaizdo ne tik košmarus sapnuoti galima, bet ir nieko nepajusti.

Nors mašina kainavo man milijonus, bet jinai davė nepakartojamai daug pamokų ir nuotykių tiek man, tiek mano draugeliams. Manau ją atsimins ne vienas. Nu bent jau kol neužmirš, tai tikrai atsimins!

klijozauras

*Gegužis - taip vadinamas mistelis Jurbarkai.
**Protingas karbiuratorius - mono įpurškimas
Jonukas 2009-07-21 20:40:48
Va čia tai mašina, žvėris, neužmušama. O kiek joje įdomybių galima rast. Nepakartojamas projekts buvo. RESPEKTS tau Arūnai už jį! :D
Tadas 2009-07-25 02:08:40
Garis tai tikrai prastai atrodo. Toks persigandes ir pabales...
V 2009-10-02 01:57:57
Superinė nuotrauka, ta kur su daug brithness'o
Drug 2009-11-27 17:27:33
xDDDD

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s