Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Monetų mažintuvas #1
    (2009-01-07 21:23:12)

Naujas projektas: kapeikų mažintuvvas (eng. Coin Shrinker). Trumpai tariant iškraunas milžiniškas kiekis energijos (3~5kJ) per dešimties vijų ritę. Tekanti dešimčių (kartais ir šimtų) tūkstančių ameprų srovė sukuria stiprų magnetinį lauką, kuris šiek tiek sutraukia monetą. Sumažinimo metu, monetos masė ir tankis nekinta. Tiesiog sumažėja jos diametras, tačiau padidėja aukštis.

Po sauso teorijos reikia imtis darbų: kondencatorių baterija, "jungtukas", matimimo blokas. Kondencatorių baterijai reikės varinės juostos, kurią nusipirksiu kai tik atsiras laisvų pinigų (atpigs alus ar panašiai). Jin susidarys iš 4 5kV ir 100uF kondencatorių. Tarp kitko, kondencatoriai:


Dar vienas pasistūmėjimas į priekį: paleidimo jungtukas. Vadinamasis trigatronas. Jo veikimo principas: elektros išlydis jonizuotame ore. Na o lietuviškai tai skambėtų taip: jonizuotos (pašildytos) dujos daug geriau praleidžia elektrą. Maniškis susideda iš 2 pagrindinių kontaktų ir 2 vinukų jonizacijai. Jonizavimui panaudosiu žiebtuvėlio uždegimui naudojamą aukštos įtampos generatorių. Tiesa, trigatronas dar nėra visiškai išbaiktas, tačiau nežinau ar pavyks rūgštyje nuėsdinti nuo varžtų cinką o paskui pasitelkus elektrolizę varžtus padengti variu. Kolkas jis atrodo taip:


Kreivokai padaryta, gėda dėl to, tačiau vario neturiu, kad perdaryti iš naujo.
Viskas, kas gerai prasideda, blgoai baigiasi. Viskas, kas blogai prasideda, baigiasi dar blogiau.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s