Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Monetų mažintuvas #beta test
    (2009-01-07 21:27:55)

Sveiki kolegos.

Atsiprašau, jei pabodo lankyti neatnaujinamą svetainę, tačiau šiuo metu esu užsiėmęs kitais dalykais ir nieko gero parodyti negaliu. Stengiuos sukurti naują svetainę su daugiau skilčių ir patogesniu valdymu, tam kiek trukdo duomenų bazės kabinimas ant txt failų, bet manau padarysiu metų eigoje.

O dabar prie reikalų: šiandien turėjau laisvesnę dienelę ir nesugebėjau atsispirti savo žingeidumui ir troškimui išbandyti kapeikų mažintuvą. Tiesa, bandymas atliktas minimaliais galingumais, prijungti tik 2 kondencatoriai iš planuojamų 4 (vėliau gal ir 8), įkrauti jie nebuvo pilnai. Neturėjau tokio voltmetro, su kuriuo galėčiau matuoti aukštas įtampas, tad energijos kiekį galiu tik spėti, galbūt 5kJ, galbūt mažiau.

Spark gapui jonizuoti žiebtuvėliu pridegėjas yra per silpnas - per ilgą atstumą kibirkštis visiškai dingsta, tačiau su mikrobangės transformatorium tai pavyko puikiai. Vos jonizavus trigatroną pasigirdo nemenkas pykšt - laimei aš buvau palindęs po penkiom paduškom ir stovėjau kitam kambaryj (taip, bandymas vyko bute). Po pykštelėjimo kondencatorius dar užtrumpinau 22kiloomų ir 17W varža, atsarga gėdos nedaro. Tada nuėmiau apsauginį špižinį puodą ir pamačiau ką pamatysit ir jūs.

Pati moneta sulansktyta, tačiau nesumažėjus. Dešimties sūkių spiralė sutrūko į keturias nesimetriškas dalis.

O dabar nuotraukytės, kad gyventi būtų spalvočiau..P.S. mano fotoaparatas buvo išsikrovęs ir pavyko padaryti tik kelias nuotraukas.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s