Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
PS2 modchip
    (2011-09-29 18:39:08)

LABARYTA!

Parašyt į blogą, kad kokį nors aparatusą padarei tai yra super laimė ir džiaugsmas. Pastarosios trys dienos man davė daug peno, kad tą džiaugsmą ir laimę išstenėt. Dar būdams Amerikoj atsiminiau dalykus, kad mano playstekas nečipints ir gali grot tik ntsc konpaktus amerikoniškus, kas europoj būna baltai pilkai juoda ir daugiau jokių spalvų. Prieš dvidešimt metų tai visi būt džiaugęsi tokiais novatoriškais dalykais, na o bet tačiau dabar tai kažkaip liūdina. Dar liūdina, kad reik pirkt konpaktus orginalius. Aš pasitikėjau savo jėgom labai ir nusipirkau čipą. Vieną pigiausių kokių radau - į 30 baksų kainuojantį playsteką 20 baksų kainuojantį čipą dėt neveža.

Kai jau prisiruošiau čipuot, pradėjau ieškot visokių schemų internete. Ir apie mano puikųjį sumo lite googlas įtartinai tylėjo. Pragooglinau keletą valandų (keturias kokias) ir tąvakar jau buvo vėlu, tai nuėjau miegot. Naktį sugalvojau, kad visi čipai turi raides ir reik pažiūrot ar jos kartais gal sutamp! O kadangi mano čipas panašiausias į matrix infinity ten kažkiek tai iš esmės rėmiaus jo schema. Kadangi kai kurių raidyčių nebuvo, tai paėmiau iš kitos schemos, kur jos buvo. Kai paaiškėjo vėliau tai nebuvo tobulas sprendimas.

Taigi mano playstekas prieš litavimą.Ir po litavimo numeris vienas katės pienas.Tada pavyko pasiekti, kad viskas veiktų ir kad rodytų net spalvotai, na o bet tačiau - neleido žaisti piratinių žaidimų. Nu ne piratinių, o ne orginalių! Tada pagalvojau, kad gal perlitavus laiduką s į sx vietą viskas pasitaisys. dar radau laidus g h kur lituojasi. Ir litavau. Ir sekėsi žymiai blogiau. Nes kai eilinį kartą apšikau kojeles ten kelias tai kai nuvalinėjau vieną atlitavau. Aišku šitą pamatėm su Jurgiu jau pabaigoj, kai visą playstką narstėm, nes kažkas neveikia. Bet tada prilitavau ir jau buvo gerai ir veikė viskas. Aišku paskui suradau metodą kaip lituot, kad visko būtų galima išvengt, nu bet tiek to. Testavimai prasidėjo. Bijojau, kad išlįs dar koks iš maišo tai bandinėdavau nesurinktą. Vaizdelis tokis buvo.Iš arčiau konplikuotasis litavimo taškelisNuotraukoj nelabai ten matos kokios mažos tos kojelės, bet tas vienas laidukas, tai yra vienas daugegyslio kabelio gyslelis.

Dabar gal truputį lėčiau skaito konpaktinius diskus visokius, bet groja ir piratinius. Dabar su Taduku žaisim grand turismo 4!

Naudojaus duo 3 gold ir matrix infinity jungimo schemas. Motininė pati seniausia mano (GH 004).

Viso gero.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s