Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Taburetė #vienas
    (2011-08-02 04:29:59)

LABRYT DRAUGELIAI.

Kai virtuvėj čebe pačebo ten bulgariškai ruminiškai rusiškai ar romėniškai šneka, aš rašau straipsnį apie eilinį durnumo išpuolį ir pinigų sukišimo dalyką. Pradėjau savo motoristko karjerą kast ir mano idėjinis tiklas yra Jono užrodyta taburetė!Kolkas esu visiškam minusiniam darbų nulyj, bet svarbu ką nors parašyt, kad voratikliai nesikauptų ant puslapiaus mano. Mano tas minusinis darbų nulis tai yra detalių paieškos. Turiu dviratį - paimsiu grandinę su žvaigždutėm pavarai ir stabdžius stabdžiams. Dar turiu vamzdžių - rėmą sakiau virysiu. Su kempu. Žarinsiu kai turi būt. Dar turiu škyvą vieną ir vieną kažkok skritulį apskritimą, kuris kažkada sakė planuoja irgi į škyvą virst - bus sankabinė pavara. Dar turiu motorą - bus motoras.

Kadangi pirmausia gavau motorą, tai svarbiausia yra jį perrinkt, nes gal tada neveiks ir nereikės nieko daryt. O motoras tai nuo žolės pjovimo aparatuso.Tada nusinešiau jį savo ex-darbovietę ir sakau nu pavarom. Pavarėm. Išrinkom motorą. Išmetėm ko nereik. Tai laimės buvo. Sudėjau dalis ant sermėgos ir jaučiausi supermenu.

Tada parsinšiau namo, pasiėmiau amerikonišką kercherį ir sakau tebūnie švara. Švaros nebuvo. Tada pasiėmiau dantų šepetuką ir skalbimo miltelių ir tada buvo daugiau švaros.Susikroviau vėl detales į pieno dėžę ir prie kompo su fenu džiovinau ir dėjau po lempa ant sermėgos džiūt. Džiūvėsiai buvo. Džiūvėsėliai.Permiegojo jie ant to stalo, o tada - sekamdienis - geriausios nuotaikos. Gražiausi rytai! Puikioji sermėga su dailai išdžiūvusiom detalėm! Dar konpiuteris kuris groja visokias muzikas, kurios name niekam nepatinka.Svarbiausiai detalė, kai surinkinėji motorą - tepalas. Tada patepi viską ir būna taip gerai, kad šakės. Iškart malonu. Su tepatuku tepaliojau tepaliuką ir taip smagu buvo. Viena iš didžiausių laimių užplūdo tada, kai reikėjo suderint motorą. Dėliojau dėliojau aš ten tą vėlenėlį kur vožtuvus atidarinėja. Sukinėjau alkūninį veleną. Kažką pridariau. Sakau bus gerai! Nu ir vožtuvus kol sudėjau irgi pasilinksmijau!Atėjo laikas tada dėt visokias galvutes ir karterius. Kadangi tikimybė, kad motoras užsikurs artima nuliui, tai silikonas yra puikiausios tarpinės! Nušveičiau šūdukus visokius nuo bloko ir galvutės ir pritepiau silikono. Sakau bus gerai. Uždėjau galvutę, priveržiau. Nu palikau biški džiaugsmo dar. Tai kai sustingo silikonijus, išnaudojau tą džiaugsmą.Šits motors kolkas be karbiuratoriaus stovi, tai patikrint ar veikia taip užbrutforsintai reikėjo. Pripyliau į vamzdį benzo biški ir sakau nu kurkis. Ir patraukiau už to šniūro kur būna.Ir užsikūrė. Tai laimės. Tai džiaugsmo. O džiaugiaus. Aišku paburzgė tai ten sekundę kokią, bet čia tik todėl, kad baigias benzins. O tai kad užsikuria, tai vadijas ir kompresija gera ir sutaimintas visai neblogai motors. Dabar gal rytoj rasiu laiko atsikast iki karbo metalo kalne ir tada reikės tik perdaryt iš vertikaliašio į horintaliašį motoriuką.Vyrai, viskas bus.

Tadas 2011-08-03 01:38:28
Suvirinsim, laikys :)
Jonas 2011-08-08 21:57:00
Vo cia tai taburete! :)
Muckus 2011-09-24 20:23:55
Manau artimu metu bus ir pas mane atliekamas žoliapjovės variklis, kurį galima bus pritaikyt mano muilinei, arba kokiai taburietkai. :]

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s