Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
Turbinam termometrą
    (2012-01-11 20:38:03)

O diena laba laba diena.

Kątik apsilankiau pas akių daktarę, sakau niežti baisiai akis nežinau kas daros. Tada mane skanavo su tokiu aparatusu, kur jau taip šviesu buvo, kaip būna žiūrint į 1kw halogeną iš dvidešimt centimetrų, tada dar su mėlyna šviesa taip pat. Sako nu akys švarios, bet jie niežti tai gal sausos. Prisitepk kondensuotų ašarų. Kaip pienas kondensuotas tai čia tik ašaros. Tada dvi valandas nieko nematysi ir bus gerai. Tai gerai sakau! Padalinkit ką skaitėt iš kokių trijų (triejų) ir taip jau buvo iš tikro.

O kai pamiegojau nusprendžiu įdėt dar vieną įrašą apie savo gyvenimus. Gal ne tiek ten konstravimo, kiek noro rašyt atsirado iš kažkur tai ir rašau! Nusipirkau amerikoj termometrą. Tiksliau Bobas (kur atleido mane bosas tas) nupirko. Visas temperatūras matavau. Muckus kompą matavo.Bronius alų. Visi matavom. Matuoja jis ten pusiau su bėda, bet turi bėdą - nėra jokio išjungimo. Pamygi mygelį - mieruoj. Tada pasensta, išsijungia. Tada vėl pamygi, vėl mėruoj. Įsimeti į kuprinę ir mieruoj jis ten pastoviai. Girdi kaip sako "pyp pyp". Nepatiko šitas man. Sakau reik tumblerio! Paskerdžiau.Buvo visai įdomu, nes beveik nieko nesulaudžiau. Bent jau neradau, ką būčiau sulaužęs. Tada apžiūrėjau vietą ir pradėjau rinktis mygelį. Tumbleriai, aišku seksovai atrodo, bet ar tai yra praktiška, klausimas man iškilo. Atsakymas buvo "ne šičia". Turėjau dar kitokį mygelį iš kokios nors mašinėlės išlupęs ar radijaus.Kuo toliau žiūrėjau į termometrą iš visų pusių, tuo aiškiau matės tik viena vieta mygeliui. Galvoju ar telpa. Nulipdžiau iš kramtoškės jo formą ir priklijavau viduj. Surinkau. Žiūrau niekur neprilimo kramtoškė. Nuotraukų nebus, nes šlykščiai atrodė ten. Tada ėmiau gręžilką ir gręžiau dvi skyles. Tada su peiluku padrožinau, kad būtų vienodi šonai ir sakau bus gerai! Pastebėjau, kad įdomiausių dalykų ir nenufotkinau, bet nieko baisaus. Dirbt reik, o ne fotkyt. Žodžiu priklijavau su epoksidiniais klijais "Krepče nebyvaet".Tada praturbinau-ilginau laidus kur reikia, kur kitaip reikia, kitaip priturbinau. Nuotrauka kur matos turbyti laidai ir iški vidus termometro. Dar matos mano turbininių grąžtelių konplektas, kur kainuoj gal penkis litus. Baisiai geri grąžtai - ypač tie, kurie tik biški kreivi.Buvo bėda, kad tas mygelis išsikišojęs truputį per daug buvo. Tai spėkit kaip paturbinau. Užuominai nuotrauką vieną užrodysiu irgi.Nu ir ką jūs pasakysit? Surinkau, susukau, veikia viskas. Tai laimės buvo. Kaip litą radus. Nors šian ir kai centą radau irgi laimės buvo gerai. Aišku kreivai, šleivai ten viskas - matos kad mano daryta.Šian darbe pagalvojau, kad būt visai įdomu sužinot iš kur kojos dygsta, nes rankos tai iš subinės!

Gal kas norit klaviatūrą išplaut mano? Apipylėm kažkokiu brendžiu kažkada, tai limp mygeliai, tai su atsargine, kuri irgi ne puikioj kondicijoj darau rašymą dabar.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s