Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
#10 Nemiego pelytės
    (2020-11-02 10:48:40)

Va. Jė. Zau.

Nors buvo trumpas laikotarpis, kai jau atrodė, kad su mamike suprantam, kaip reikia migdyt Zompedrą ir kad Zompedras pats išmoko užmigt, ir kad gyvenimas po truputį ima šviesėt, bet vaiko auginimas kaip Afrika - nustebina kiekvieną dieną ir jei tik pasidžiaugi kokiu šviesos ir laimės spinduliu, iškart gauni blizgę per snapą ir sėdi spakainas. Sėdi naktį spakainas ir nemiegi.

Kai atsukam laikrodį atgal, tai praktiškai nuo tada, kada išlindo Zompedras iš žmonikės, mes liovėmės miegot po ilgiau, nei 3-4 valandas iš užėjimo. Net tada, kai buvo apie pusę metų ir bičas jau mokėdavo užmigt, bet vistiek keldavosi žviegdamas ir sakydavo maitink mane. Paskui atėjo dantukų epopėja, tada tai išvis tragedija. Užmigdyt būdavo neįmanoma, o pabusdavo ir žviegdavo iškart nesavu balsu. Net žviegdavo turbūt greičiau, nei akis pramerkdavo. Nu žodžiu turėjau egzistencinę krizę ar čia gerai yra tų vaikų turėt. Nusprendžiau, kad bent jau kolkas, tai nieko gero. Bet tada dar pablogėjo reikalai, kad keldavosi ne kas dvi valandas, bet kas valandą. Kai jau išlindo visi dančiai ir miegas nepagerėjo, tai pradėjom jau savęs klausinėt, ar mes visiški debilai. Aišku, per tą laiką perskaitėm visą internetą, bet nors ir turėjom labai daug laiko, bet nieko gero neišskaitėm. Netyčia youtube suradom vieną paną, kuri pasakojo savo vargus ir naujus migdymo metodus. Tipo pakelk-padėk. Nu ok. Sukaupėm visą valią ir pabandėm. Vaikį pakeli, nuramini ir padedi atgal miegot. Ir taip varai, kol jis sako guten nacht ir atsijungia.

Pirmom dienom šitie reikalai truko po kem penkias minutes, paskui trumpyn trumpyn ir užmigdavo per penkias minutes. Miego kokybė irgi pagerėjo. Pradėjo vėl miegot po tris, keturias valandas. Jau pradėjom šaudyt su mamike fejerverkus iš laimės, bet po savaitės bičas pradėjo pabust penktą ryto ir niekaip nebeįmanoma užmigdyt. Dar po kelių dienų ketvirtą, dar po kelių - trečią (iki to laiko dar nubusdavo bent keletą kartų). Kai jau ateidavo panika ir nieko negalėdavom padaryt, pakuodavaus vaiką į vežimą ir veždavau į lauką parodyt, kaip atrodo naktinis rajonas. Tai nėra labai gerai, bet logika tokia, kad jei varom su Zompedru pasivažinėt, tai aš vienintelis nemiegu, jei bandom migdyt namie, tai nemiegam mes trys, visi mūsų namo kaimynai ir dalis gretimo namo kaimynų. Važiuojant bičas iškart smigdavo. Prigalvojom, kad gal kambary oro kokybė prastoka.. Ai žodžiu ko mes ten tik neprisigalvojom. Turėjom ne vieną migdymo ir miegojimo planą, radom ir bendraminčių, kurie irgi nemiega, iš nevilties net pasišnekėjom su firmele, kurios pavadinimas visai priešingas, nei šio straipsnio pavadinimas. Ten mums paaiškino, kad mūsų vaikis dar alkanas pabunda vidury nakties ir dėl to reik jam duot palest. Ir daugiau pasakojo, bet visą kitą buvom perskaitę ar peržiūrėję internete.

Kolkas dar neatradom rakto į gerą Zompedro ir mūsų miegą, bet baterijos mūsų toliau senka. Ilgalaikis nemiegas turi įdomų poveikį - nesijauti, kad trūksta miego, darbe apleido sėkmė, pradėjau daryt kvailas klaidas, stipriai užaštrėjo emocijos - labai lengvai pasidarau laimingas ir tada dar lengviau pasidariau piktas ant viso pasaulio. Šalia to, turiu nuojautą, kad antras dantų augimo etapas beldžias į duris, kuris, greičiausiai, bus toks pats įdomus, kaip ir pirmas.

Inga 2020-11-12 12:57:08

I 2020-11-12 12:57:57
Linkiu kantrybės. Viskas bus gerai :)

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s