Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
#4 Zompedras: kulkiai ir google
    (2019-12-26 12:55:31)

Jums praėjo savaitė, nuo vaiko gimimo, o mes vis dar nesuprantam, kur yra naktis ir kur diena, ir kuri diena ir kuri naktis. Miego grafiko normalaus kaip ir nėra, bet valandų atrodo susirenkam tiek, kiek reikia. Visi klausia, o tai kaip ten tas vaikas, ką jis ten valgo? sakau viskas normaliai, valgo pieną iš papo, tada triedžia į kątik pakeistus vystuklus, žviegia be proto ir kartais miega.
Taip jau pasidarė, kad mūsų naujagimis turi super aktyvų gyvenimo etapą tarp maždaug 00:30 ir 03:30. Ir ten daryk ką nori - papuko nelabai ima, nes kątik pavalgęs, sauskelnės kątik pakeistos, iškratytas ir atrodo atsirūgęs, išmasažuotas ir atrodo išsiperdęs. Dėl paskutinio turim daug klausimų, nes bičiukas neturi nei OBD2 išvado, nei kokio integruoto daviklio ar išvado, kad pažiūrėt, koks ten tas slėgis pas jį susidaręs, tai tenka tiesiog spėliot pagal visokios verksmus ir kojų judesius. Kai apmia depresija, kad niekaip nenuraminam savo vaikio, pradedam googlint kas kaip ir kodėl. O google yra belenkokio didumo informacijos ir neinformacijos šaltinis (na tiksliau išvadas į šaltinius), todėl labai nesunku yra sugooglint kokių nors nesąmonių. Su žmonike labiau mėgstam mokslus, kurie paremti kažkokia logika, negu mokslus, kur teisūs visi, todėl turėjom ieškot ir surast paaiškinimą, kodėl mūsų beibis bliauna naktim. Radom daug visokių teorijų, tai viena iš jų yra, kad čia pilvo diegliukai, tada dar daug teorijų radom ką su jom daryt, kokius vaistukus pirkt ir t.t. Nusprendėm, kad neturėtų būt mums diegliukai. Tada dar googlinom, ir išgooglinom, kad čia šiaip jų toks gyvenimo laikotarpis, nes dar mamos pilve jis tuo metu šėlo, tai ir dabar nori šėlt, sakėm nu ok, gerai. Toliau googlinom, ir viena samokslo teorija visai patiko - ji sako, kad iš esmės žmonių vaikiai gimsta nevisai išnešioti, todėl dar pirmus kelis mėnesius prastokai virškina ir sunkiai sekasi su hormonų gamyba. Nu ir ten kažkokio hormono kiekis nakčia pakyla, kito nepakyla ir pasidaro visokie spazmai pilvuky ir dėl to jis žviegia. Dar prigooglinom apie mamos mitybą ir t.t., bet kaip ir sakiau, ką nori, tą gali išgooglint. Padarėm išvadas ir nusprendėm valgyt kas patinka, ir gyvent kaip patinka ir gal biški daugiau dieną su juo užsiimt ir paminkyt, kad jis mažiau miegotų. Aišku ne visai pasiteisino, bet kelis kartus pasisekė įkišt papą ir užmigusį perkelt į lovą ir taip gavom porą valandų miego nakčia. NICE!!
Antras super įdomus potyrių rinkinys yra jo tuštinimosi metodai, laikai ir kiekiai. Turbūt, kol dar jis tik pienuku minta ir nėra pilnai susiformavęs jo virškinimo traktas, tai jam ilgai neužsilaiko maistukas pilvuky, o dar valgant viskas atsipalaiduoja, tai dažnai būna, kad pasibunda, duodam pasiražyt, jis pašaudo šaibikių, mes jį nuplaunam, pervystom, duodam papą ir po kokių dešimt minučių atsidaro jo šliuzai ir šauna tokį šlapią užtaisą. Čia jau nuo nuotaikos ir paros laiko priklauso ką darom, nes kol pervystom jis vėl išsibudina ir sako no no, no miego dabar bus, bet bus max power bliovimas. Bet panašu, kad šūduose sėdėt jam nesukelia jokio diskomforto. Dar būna smagu, kada keiti vystyklus, jis pasimuisto ir pritriedžia ant rankšluoščio. Tada keiti rankšluostį. Šiaip labai džiugina matyt, kaip jis perdžia ar šika, nes pas jį matyt nėra ten nervai susijungę ir veido išraiškos visiškai nereaguoja į jo pirdalus. Apturėjom ir džiaugsmą, kada jo žviegimą raminam fenu, pašildom pilvuką ir tas atpalaiduoja jo pūslelę ir vėl fontanėlis po vonią būna. Nu ir aišku - intergalaktinė klasika - užsimiksuoji vonelę maudyt, įmerki kojytes, o jis primeža ir prišika į tavo tą vandenį ir dar bliauna ant viršaus. Kol bliauna mes kartojam vandenio ruošimo procedūrą. Gaila, kad dar negalima varyt kai rimti povandeniniai laivai, nes bambukas nenukritęs, bet jau sudžiūvęs, kaip turi būt, tai tikimės, kad atsiras naujos veiklos ir naujų potyrių, kaip pvz nardymas nuo skalbenkės. Na vargų ne daug beliko, tuoj įstos universitetan - bus lengviau.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s