Matelio norėjimai...
Niekam įdomus blog'as
#5 Zompedras: mėnesinės
    (2020-01-20 23:35:08)

Nu va. Atšventėm vieno mėnesio gimtadienį. Vaikas dar gyvas, todėl manau, kad esu visai neblogas tėvas. Visas džiaugsmas ir besistebėjimas stipriai nukritęs, nes mėnuo nepadarė kažkokio stipraus progreso. Feedbackas (grįžtamasis ryšis) kolkas tik neigiamas - jei ko nors nepadarei, tai gauni bliovimo dozę. Šiaip plius minus susitaikiau su nauju gyvenimu. Aišku liūdna, kad negalima užsiimt kažkokia smagia veikla laisvalaikiu, nes laisvalaikio kaip ir nėra. Aišku, galėtų būt, jei palikčiau žmonikę vieną kariaut su laukiniu pasiutėliu, bet kartais reikia parodyt truputį solidarumo.
Per visą mėnesį mums dar neišsivystė joks ritmas, bet vaikį pripenėjom beveik kilogramą. Dabar jau toks putlutis. Turėjom ir vis dar turim džiaugsmo naktim. Ne visada po maitinimo jis krenta kryžium į lovą, o kartais pasileidžia savo kakarinę ir tūsina. Tada kol jį ten mėtai ir čiūčiuoji, dar biški pabūna tylenis bobas, bet jei nustoji, tai gauni feedbacko kaip turi būt. Buvom vienu metu suradę tokią taktiką, kad pamaitinam vaiką apie vidurnaktį, tada aprengiam, kišam į mašiną ir važiuoju su sūnum pasikrapštyt į garažą. Tokiu atveju jis kažkaip užmiega ir pasnaudžia porą valandų, per kurias mamikė gali pabūt viena ir pailsėt. Paskui pasikeičiam vietom ir aš einu miegot, o mamikė linksmintis su vaiku. Taip pavarinėjom kelias naktis, bet vieną naktį nepaėjo mano biznis su garažu, tai važinėjau su vaiku aplink miestą ratais kvadratais. Šiaip tas nuovargis ir nemiegas stipriai vejasi ir jei pavarai nesaugodamas savęs kokią savaitę, tai paskui vaikštai išbalęs, kaip šūdas avižinis.
Po poros savaičių pradėjom duot kažkokį alyvuogių aliejų su vitaminu D ir bakterijas skrandžiui. Nežinau, ar tai buvo sutapimas, ar tos bakterijos pradėjo daryt savo darbą, bet dabar stipriai prikrautą vystyklą randam tik kas antrą, kas trečią kartą. Aišku, vis dar pasitaiko tsirkų, kai vaikis išlaukia suraukęs rūrą ir šlapimo pūslę, kol jam numausi pampersą ir tada duoda po slėgiu ir parodo, kas čia namų šeimininkas. Priklauso nuo pasiekimų ir nuovargio lygio būna labiau linksma arba mažiau linksma, bet visumoj dar išlaikau kantrybę, nors minčių apie antakalnį būna dažnai. Dar viena iš mus kankinančių problemų yra atpylimas. Vaikis atrodo lyg ir pavalgo, nors galėtų valgyt be sustojimo, bet nelabai atsirūgsta, o kai paguldai jį į lovytę - pyst ir atpila pusę savo maistuko. Aš padariau lovytę su nuolydžiu, tikėdamasis, kad tai išspręs mūsų problemas, bet nuolydis turbūt turėtų būti kokia 60procentų, ir vaikas su velcro priklijutoas prie lovos. Bandėm interneto platybėse nurodytus metodus dubasint vaikui per nugarą ir visokius kitokius, bet nelabai kas veikia. Prie to pačio turėjom įtarimą, kad jam yra problemų su kontroliuojamu pirdavimu, tai būdavo tšilo naktys ant skalbenkės su pilvuko masažais ir kojyčių pompavimais, kad tik išperstų ką nors gero, bet šitas reikalas lyg ir pagerėjo, kai prieš kelias dienas pradėjom kažkokius lašiukus nuo pilvuko pūtimo duot ir panašu, kad jam pavyksta išsipirdaut pačiam. Aišku, tai šiek tiek mažina tėčio ir sūnaus ryšį, bet gal šiek tiek ilgina mūsų miego laiką.
Nors į ilgį nepaaugom labai daug, bet į didelę dalį drabužių jau telpam sunkiau. Tiek dėl ilgio, tiek dėl pločio. Turbūt biški išsiklibino vaikio stuburas ir sąnariai ir dabar jis gali išsitiest normaliai. Aišku, kai žiūri į jį kas kelias valandas to skirtumo nelabai pastebi, bet kažkurią dieną permetėm nuotraukas, tai atrodo, kad dvigubai padidėjo.
Mėnesio proga nuvažiavom pas senelius, tai jie leido mums nueit į pirtį, kas buvo šiek tiek keista, nes buvo kokia valanda, kai buvom kartu su žmonike be vaikio. Pirmą kartą per mėnesį.

Šiaip labai laukiam, kol vaikis sustiprės ir pradės nešt pinigus į šeimą arba bent jau galės varyt į garažą ir virint bmw, nes dabar tai nelabai laiko tokiom linksmybėm yra. Arba jei ir yra, tai nelabai gali suplanuot kada.

Vardas

Komentaras

Apsauga nuo botų

2008 @ matel1s